hortiturkey

hortiturkey Nedir?

Tarım sektöründeki tüm paydaşları bir araya getirerek büyümelerine katkı sağlıyoruz.

hortiturkey Nedir?

Tarımsal üretim yapan üreticiler ve bu sürece katkı sağlayan diğer tüm paydaşları bir araya getirmek, aralarındaki iletişime köprü olmak ve her birinin işlerini büyütmesine katkı sağlamak amacıyla hortiturkey'i 2020 yılında kurduk.

O zamandan bu zamana kadar yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret edilen platform; tüm bu paydaşların işlerini büyütmesine ciddi katkılar sağladı.

Yola çıkarken şuna inanmıştık: Eğer tüm paydaşları bir araya getirmeyi başarabilirsek herbirinin işlerini büyütmesine katkı sağlayabiliriz.

Bir bitkiyi büyütmek için güneş, toprak, su ve hava bir araya gelir. Bu birliktelik büyümenin özünü oluşturur. Biz de yaptığımız her şeyde bu özü takip ederiz. Çünkü sürdürülebilir bir büyümenin birlik olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Geçtiğimiz yılda sektörden 400 bin kişinin ziyaret ettiği hortiturkey'de üreticilerimiz tarımsal üretim esnasında karşılaştığı problemlerine dair çözümlere hızlı ve güvenilir bir şekilde kavuşurken, tarımsal üretime katkı sağlayan firmalarda bu problemlere çözüm olan ürünlerini üreticiler ile kavuşturma imkanı buldu.

hortiturkey'de Neler Var?

Burada bilgiye ulaşmak çok kolay. Nasıl mı?

Eğer aktif olarak tarımsal üretim yapıyorsan;

 • hortiturkey'de üretim esnasında karşılatığın problemlere dair çözümleri bulabilrisin.

  Örneğin; Zirai Mücadele Kütüphanesinde karşılatığın bir zararlı ile nasıl mücadele edeceğin konusunda yüzlerce içerik var.

 • Üretim esnasında ihtiyaç duyduğun yüzlerce ürüne çok hızlı bir şekilde ulaşabilir, bu ürünler için satın alma ya da destek talebili oluşturabilirsin. Biz de bu firmalarda çalışan Ziraat Mühendisi arkadaşlarımızın sana dönüş yapmasını sağlayacağız.

  Gübre'den tohuma, ilaçtan sulamaya kadar onlarca farklı kategorideki ürünlere ulaşmak için Tarım Ürünleri sayfasına göz atabilirsin.

 • hortiturkey'de aradağın bir çok şeye ulaşmak çok kolay.

  Örneğin; bir tarım firmasına saniyeler içinde ulaşıp onun bilgilerini alabilir ya da katılmak istediğin fuarın ne zaman gerçekleşeceğini öğrenebilirsin. 

 

Eğer bir tarım şirketini temsil ediyorsan;

 • hortiturkey'de şirketine özel bir profil oluşturabilir; şirketini ve ürünlerini tanıtabilirsin.
 • Satış öncesi ya da sonrası destek verebilir; KVKK kapsamında potansiyel müşteri bilgisi toplayabilirsin.
 • Ürünlerin için oluşturulan talepleri yönetebilir; sunduğun hizmetin kalitesini arttırabilirsin.

Bütün bunlara ve daha fazlasına nasıl sahip olabileceğini bizden dinlemek istersen lütfen bize  [email protected] adresinden ya da sağ alttaki "Canlı Destek" üzerinden ulaş.

 

Eğer tarımsal üretime dair bilgiler paylaşıyor ve içerikler üretiyorsan;

 • hortiturkey'de ürettiğin içerikler ile büyük kitlelere ulaşabilir; kişisel markanı büyütebilirsin.
 • İçeriklerin için editoryal destek alabilir; daha profesyonal içerikler üretebilirsin.
 • Düzenli bir içerik üreticisi haline gelip maddi kazanç sağlayabilirsin.

Bütün bunlar ilgini çekiyorsa bize [email protected] adresi üzerinden hemen ulaş!