Ana Sayfa
Ürünler

Tarım Ürünleri

Onlarca tarım firmasından yüzlerce ürünü bir arada gör, filtreleri kullanarak aradığına ulaş ve üreticisine ulaş.

Bulunan Ürün:
100

Endo Roots Soluble (ERS)

Bitki kökleri ile simbiyotik yaşam şekli gösteren mikroiza mantarları bitkinin su ve besin alım kapasitesini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

MEGASIL 35 DS

Tohum ilaçlamasında ve ayçiçeği mildiyösüne karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BEYAZ BİLEK

Beyaz kısmı uzun, yumru oluşturmayan ve demet yapmaya uygun bu taze soğan tohumu çeşidi bakım koşullarına göre 7-10 arasında kardeş yapabilir. Tüm yıl boyunca ekilebilen BEYAZ BİLEK, 80-100 gün arasında olgunlaşır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Humate

PEP HUMATE toprakta serbest dolanımdaki besin maddelerinin alımını sağlayarak kök gelişimini hızlandırır. Bitkilerin düzenli ve sağlıklı büyümesine yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

TIFIS WG

TIFIS WG, buğday tilki kuyruğu, kokarot ve yabani yulaf gibi abancı ot türlerinin zirai mücadelesinde kullanılan, aktif madde olarak Mesosulfuron-methyl, Lodosulfuron- methyl-sodium, Mefenpyr-diethyl (Safener) içeren bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CAN (Kalsiyum Amonyum Nitrat)

CAN, çeltik hariç tüm bitkilerin gübrelenmesinde en çok kullanılan üst gübresidir. Yapısında %26 azot (N) bulunur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ecoset

Bünyesinde bulunan Azotobacter türü bakteriler sayesinde havanın serbest azotunu toprağa fikse ederek bitkinin kullanabileceği forma dönüştürerek doğal bir azot gübrelemesi yapar.
ÜRÜNÜ İNCELE

MASTER GEL

İçeriğindeki saf ve kaliteli makro ve mikro elementler ve iz elementler, özel jel formülasyonu sayesinde bitki tarafından kolayca alınabilir. Her türlü yetiştiricilikte kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Amino

Bitkiler amino asitlerin bir çoğunu kendi bünyelerinde sentezlemelerine rağmen bazı amino asitler bitkiler tarafından sentezlenemez. PEP AMINO bu sentezlenemeyen amino asitlerin eksikliğini giderir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALFERT

CALFERT yüksek oranda kalsiyum ve bor elementlerini bünyesinde bulunduran spesifik bir üründür. Damlamadan ve yapraktan güvenle kullanılabilir. Ayrıca diğer ilaç ve gübrelerle karışıma uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ŞELALE F1

Açık tarla demre biberi. Bahar ve yaz yetiştiriciliğine uygun bu hibrit tohum çeşidinin meyvesi 20 cm civarındadır ve raf ömrü oldukça uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

NAOMİ

Açık saha ve tünel yetiştiriciliğine uygun.
ÜRÜNÜ İNCELE

SATIR

Pamukta pamuk yaprak kurduna , Bağ salkım güvesine, Elmada elma iç kurduna, Domateste pamuk yaprak kurduna, Biberde yeşil kurta karşı kullanılan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

T-22 PLANTER BOX

T-22, çok etkili ve faydalı bir hibrit mantar ( Trichoderma harzianum Rifai KRL-AG2 ) ırkıdır. Çökerten hastalık etmenlerine karşı bitki kök ucu ve kök çevresini hızlı bir şekilde kaplayarak tam bir koruma sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA SEAFEED

Perla Seafeed, Ascophyllum Nodosum bitkisinin %100 özü ile formüle edilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kalsiyum Nitrat

Kalsiyum Nitrat, beyaz renkli tanecik yapısında, iki besinli, suda çok kolay çözünen ve bitki tarafından hemen alınabilen bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Oturak: Y-KING F1

Taze tüketime ve işlemeye uygun bir çeşittir. Çok sert bir meyvesi ve uzun raf ömrü vardır. Transfer için çok dayanaklıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SAFEACID

Safeacid, hem toprağın havalanmasında, hem topraktaki kireç ve tuzların kırılmasında hemde damla sulama sistemlerinin temizlenmesinde çok etkili ve özel formüllü bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

BEAUFORT F1

Beaufort domates için orta vegetatif ortamlarda kontrollü düzeyde güç sağlayan bir anaçtır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ROOTTRAP 6-30-0+ME

Kök sisteminde yeni ve emici kılcal saçakların oluşumunu teşvik eder. Çeşitli nedenlerle kök sisteminde oluşan yaraların tedavisinden sonra, yenilenme sürecinde olumlu etki yapar. Tohumun çimlenme gücü dahil, toprak yapısı, olumsuz iklim koşulları, toprak PH’sı, besin alımındaki düzensizlikler ile toprakta bulunan bitki besin elementlerinin alımı olmak gibi birçok faydası vardır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Organic

PEP Organic, özel üretim teknikleri kullanılarak üretilen yüksek kalitede benzersiz bir üründür. Yüksek oranda organik madde, organik karbon, nitrojen, potasyum oluşur.
ÜRÜNÜ İNCELE

PİRAMİT F1

Dikimden itibaren 110-120 günde hasada gelen hibrit karnabahar çeşididir. Ortalama kelle ağırlığı 2–2,5 kg. olup, yapraklar kelleyi iyi örter. Yeşil aksam kısmı boylu olup, kelle kubbemsi, beyaz, sert ve sıkıdır. Tarlada beklemeye dayanımı iyidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

HARVEST MORE 20-20-20+TE

Harvest More NPK içeren yaprak gübresi grubu gelişim dönemlerinde bitkinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca formülasyonlar bitkinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir. Yaprak gübreleri toprak gübrelerinin etkinliliğini arttırmaktadır. Özellikle noksanlıkların görüldüğü dönemde acil besin ihtiyacının karşılanmasında yaprak gübreleri daha hızlı çalıştıklarından dolayı bir tercih sebebi olmalıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

İNCİ

Kısa süreli depolamaya uygun, yumru şekli topaç ve rengi beyaz soğan tohumu çeşididir. İnci soğan tohumunun, kuru madde oranı düşük ve güneşlenme süresi kısadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

STARFOL B/MN/ZN

STAR FOL B/Mn/Zn, içerdiği yüksek orandaki Bor, mangan ve Çinko sayesinde bitkilerde çiçeklenme ve meyve tutumu üzerinde olumlu etkiler yapmaktadır. Kör çiçek oluşumunu engelleyerek verimi artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SEQUIPLANT

Çeşitli nedenlerden dolayı oluşan demir klorozunu önlemek ve hızlı bir şekilde tedavi etmek amacıyla üretilmiştir. Suda tamamen çözünebilir mikro granüller (WG) formunda kullanıma sunulmuştur. Böylece toz formülasyonlara göre kullanımı ve taşınımında büyük kolaylıklar sağlanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

RESORT EXTRA CS

RESORT EXTRA yıllık dar yapraklı ve geniş yapraklı yabancı otları çimlenme sırasında kontrol eden bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BAFER

Bafer, fotosentez işleminden sorumlu olan klorofil pigmentlerinin sentezi için gerekli önemli demir elementini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

DUAL LARGE F1

Bitki habitüsü güçlü olup, toplu yapıdadır. Orta erkenci olup meyveleri örtmesi mükemmeldir. Uzun yıllardır piyasada rağbet gören, aranan önder bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CRİMSON SWEET

Yuvarlak, orta iri meyveli, Altın Tohumculuk tarafından itina ile seleksiyon edilmiş, üstün vasıflı özellikler gösteren standart karpuz çeşididir. Dış kabuğu açık yeşil renkte olup, koyu yeşil çizgilidir. Et rengi koyu kırmızı ve parlaktır. Nakliyeye dayanıklı olup, ufak çekirdeklidir. Tohum ekiminden yaklaşık 80 gün sonra hasada gelir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Patlıcan Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 50 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 45 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 40 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 45 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Innofert

İnnofert NPK serisi son teknoloji ile üretilmiş hammaddelerin homojen olarak karışımından üretilmektedir. İnnofert NPK serisinde yer alan 6 farklı formulasyon ile her yetiştiricilik türünün ideal ve gerekli besleme ihtiyacını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Siyah: PASKAL F1

Aradığınız karpuz lezzetini bulacağınız, yüksek verimli ve çok erkenci siyah karpuz çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Solupotasse

Solupotasse (0-0-50 + 18 S) suda tamamen eriyen, potasyum sülfat formunda bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Toros CALMAG

Kalsiyum ve Magnezyum elementlerini bitkinin kolayca alabileceği formda bir arada bulundurur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Silindirik: KARABEY F1

Açık tarla ve erken ilkbahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun uzun silindirik patlıcan çeşididir. Hasat aralığı kısa ve çok verimlidir. Meyve sapı dikensiz, meyveleri homojen ve parlak siyahtır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEXT N

Next N, içeriğindeki yüksek saflıktaki ve kalitedeki elementler ile bitki besleme için çok etkili bir üründür. Özellikle olgun ve iri meyve oluşumunu destekler.
ÜRÜNÜ İNCELE

BESUPON 12-7-40

Yüksek derecede çözünürlüğü olan Besupon 12.7.40 harmanlanmış toz yaprak gübresidir. Damlamadan ve yapraktan kullanılabilir bu gübre, bitkinin yüksek potasyum ihtiyacını karşılar ve meyve kalitesini yükseltir.
ÜRÜNÜ İNCELE

YONA

YONA; soya, bezelye, soğan, fasulye ve yer fıstığı bitkilerinde birçok farklı yabancı otun mücadelesinde kullanılan ve aktif maddesi Bentazone olan herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MİRAY F1

Orta erkenci, açık bitki habitüsü olan hibrit kabak çeşididir. Bitki yapısı çok güçlüdür. Meyve şekli silindirik olup, çok kalitelidir. Hasat periyodu uzundur. Gümüşlenmeye ve ZYMV’ye yüksek toleranslıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRIFERT

Nutrifert serisi üstün kalite azot, fosfor, potasyum ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Nutrifert ürünleri, Demir, Bakır, Mangan, Çinko, Bor ve Molibden ile mevcut mikro element seviyeleri yükseltilmiş ve geliştirilmiştir. Bu sayede bitki, alabileceği optimum düzeyde besin maddesini hızla bünyesine alabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALZON® NEO-N

ALZON® Neo-N, birçok yönden etkilidir. Çok kurak veya çok yağışlı olup olmadığı fark etmez, hava şartlarına dayanıklı bir gübredir. Yüksek verim, iyi bir hasat kalitesi ve daha yüksek Azot alımını garanti eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

Effect K-Plus

İçeriğindeki potasyum nedeniyle; enzim aktivitelerini, fotosentezi artırır, ayrıca bitki besinleri ve fotosentez ürünlerinin taşınmasını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

DUMAN F1

Bahar ve yaz yetiştiriciliğine uygun olarak ıslah edilmiştir. Bitki yapısı kuvvetli olup çok erkencidir. Multi, yüksek verimli ve boğum araları çok kısa olan bir çeşittir. Bitki ömrü piyasadaki diğer ticari çeşitlere göre nispeten uzundur. Meyve rengi parlak yeşil olup, uzun sapıyla beraber 18-20 cm.’dir.
ÜRÜNÜ İNCELE

INTEGRAL FORTIS 4-0-34+2 CaO+ME

Kaliteli ve uzun ömürlü meyve için elzemdir. Meyveleri pazara en hızlı bir şekilde hazırlayan en önemli yardımcınızdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 45 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 35 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 30 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 40 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZARİFE F1

Çok güçlü bitki yapısına sahip olup boğumları orta uzunluktadır. İri salkım çeşitidir, çiçek sayısı 5-7 arasındadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEVBAHAR

Örtü altı yetiştiriciliğine uygun, çok güçlü bitki yapısı.
ÜRÜNÜ İNCELE

Salkım: 18-163 F1

Raf ömrü uzun salkım domates çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

AGM 1855

Yerli ıslah! FAO 700, danelik.
ÜRÜNÜ İNCELE

AS (Amonyum Sülfat)

%21 Azot (N) %24 Kükürt (S) Amonyum Sülfat gübresi, amonyum (NH4) formunda %21 oranında azot (N) ve bitkilerin alabileceği sülfat (SO4) formunda %24 oranında kükürt (S) içeren bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SNAP AMINO Mn-Zn

SNAP AMINO Mn-Zn, İkincil ve/veya İz Element Katkılı Sıvı Organomineral Gübre. Yapraktan, damla sulamadan ve topraktan uygun metod ve aletler ile uygulama yapılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PHOSFOCAL

PH0SF0 CAL, hızlı alınabilen sıvı mineral formda Azot, Fosfor, Kalsiyum ve Magnezyumun bir arada bulunduğu spesifik bir üründür. Sebze ve bağlarda salkım saplarını sıkılaştırarak meyvemin tutunma kabiliyetini artırarak meyve ve çiçek dökümünü engeller. Bitkilerin aşırı boylanmasını yavaşlatarak boğum aralarının kısa kalmasını sağlar. Meyvelerin raf ömrünü uzatır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PİCASSO F1

Bitki yapısı çok güçlüdür. Yapraklar meyveleri çok iyi örter ve güneşten korur. Erken ve ana sezon yetiştiriciliğine uygun hibrit domates çeşididir. Erkenci, yüksek verimli, dikimden itibaren 65-70 günde hasada gelen bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

POLARİS F1

Örtü altında tek mahsul ve erken ilkbahar ekimlerine uygun hibrit çeşittir. Bitki yapısı güçlü, salkım araları çok kısa, çok erkenci ve hormona karşı dayanıklıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

7806 F1

Sırık domates çeşidi olan 7806 F1, güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Güz ve erken bahar dönemine tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Biber Fidesi

Tohum ekimine göre 30-50 gün önce ürün verir. Tohumdaki kayıp riskini azaltır, arazi ve zamandan tasarruf sağlar. Homojen üretim yanında, hastalık ve zararlılardan kaynaklanan kayıplardan korur.
ÜRÜNÜ İNCELE

TREND

Trend, bitki atıklarının binlerce yılda toprakta parçalanarak oluşturduğu leonarditden elde edilen tamamen doğal bir üründür. Özel üretim teknikleri ile üretilen çok etkili,hem topraktan hem yapraktan uygulanabilen yüksek kalitedeki süspansiyon halde bir hümik asittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ARAMIS

FAO 700 grubu silajlık mısır çeşididir. Firmamız tarafından ıslah edilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

DS 30177 F1

Hibrit ıspanak çeşidimizdir. Erken bahar, taze pazar ve sanayi kullanımana uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

AT 401 F1

İnce meyve etli dolmalık biber çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AT 12 F1

Çekirdeksiz karpuz çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Effect Power

Toprak organik madde miktarını artırır ve toprak yapısını yeniler. Toprak canlılığını sağlayarak topraktaki mikroorganizma faaliyetlerinin artırır. Düzenli olarak kullanıldığında rizosfer (bitki-kök yüzeyi) bölgesini bitkinin istediği pH seviyesine getirir ve kökler tarafından besin alımını kolaylaştırır. Bitkinin katyon değişim kapasitesini artırır. Nemi toprakta tutar.
ÜRÜNÜ İNCELE

ERTUĞRUL F1

Örtü altı tek sezon ve ilkbahar yetiştiriciliğine uygun tatlı sivri biber çeşidimizdir. Güçlü bitki yapısına sahip olduğundan kış soğuklarına dayanıklıdır. Kış döneminde hasatta boşluk yapmaz. Yan dallanması fazla olduğundan verim yüksektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS FULVIC

CROSS FULVIC’in Bitki Üzerinde Etkileri Cross Fulvic-L, doğal bir toprak düzenleyicisidir, bitkinin gelişimini ve verimini arttırır. Suyun ve havanın toprak içinde hareketini düzenler ve bitkinin kullanımına sunar.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEXT CAL

Next CAL, Türkiye’de üretilen süspanse formülasyonda, bu oranda kalsiyuma sahip tek üründür. Bitkinin ihtiyacı olan kalsiyum içeriğini sağlayarak meyve oluşumda meyve kalitesini artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Rockwoll Fide

Kaya yünü volkanik taşlardan üretildiği için toprakta barınan bir çok minerali içinde barındırır; hastalık ve zararlılardan aridir. Bitki kökleri için optimum hava ve su dengesini sağlar. Bitkinin stres koşullarına dayanımı artar. Verim artışı ve erkencilik sağlar. İlaç uygulama ve dozu hem daha düşük hem daha etkilidir. Toprak kökenli hastalık ve zararlıların kök boğazı bölgesine ulaşmasını engeller.
ÜRÜNÜ İNCELE

DISPLAY H

DISPLAY H, bitkisel kaynaklı içeriği ile kök gelişimi ve toprakta bulunup alınamayan elementlerin bitki tarafından alınımını sağlayan özel bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

HAMMER 10 WP

HAMMER; buğday, arpa, yulaf, çavdar, tritikale bitkilerinde birçok çok yıllık ve geniş yapraklı yabancı otun mücadelesinden kullanılan Chlorsulfuron aktif bileşenini içeren herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PHOZİN 5-25-0 (2MgO) + ME

Bitkilerdeki Fosfor (P) ve çinko (Zn) eksikliğini giderir. Sebzelerde meyve uzaması, çiçeklenme ve polen oluşumunu, çiçek sapının sertleşmesi ve kalınlaşması gibi etkiler gösterir. Damla sulama sistemi ile kullanılırsa köklenmeyi teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

MİRANDA F1

110 günlük, bitki yapısı güçlü, geççi, sıkı kafa yapılı, ana kelle hasat edildikten sonra 3-4 yan kardeş veren hibrit brokoli çeşidimizdir. Ana kelle kubbe şeklinde, çiçek yapısı ufak ve koyu yeşil renklidir. Baş ağırlığı 900 gr – 1 kg olup, sofralık ve sanayi tüketimine uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER RADİCAL®

Üretim ve uygulamada problem yaratan fosfor (P) ve Kalsiyum (Ca) un dahice kombine edildiği bu ürün, jel kıvamında olup %100 suda çözünebilmektedir. Yaprak uygulamasıyla meyvenin raf ömrünü uzatır. Depoda bekleme süresini arttırır. Meyveler pazara çıktığında parlak ve ışıltılı görünür.
ÜRÜNÜ İNCELE

BESUPON 20-20-20

Yüksek derecede çözünürlüğü olan Besupon 20.20.20; harmanlanmış toz yaprak gübresi olup, damlamadan veya yapraktan kullanılabilir. Makro elementlerin 1.1.1 oranı sayesinde bitki gelişimi ve üretim sürecinin her aşamasında gerek bitki gelişimine ivme kazandırmak gerekse verimi arttırmak için kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AZOLFO 650

AZ0LF0 650, Azot formlarını aynı anda içermesi ve etkili kompleks yardımcı maddeler sayesinde toprakta bağlı olan elementlerin çözülerek bitki tarafından alınmasını kolaylaştırır. Bitki gelişim dönemlerine göre farklı amaçlar için kullanılabilir. Topraktaki tuz dengesizliğini gidermede, meyve büyütmede ve meyve renklendirmesinde aktif rol oynar.
ÜRÜNÜ İNCELE

SARDES F1

Ege bölgesi başta olmak üzere kendi sezonunda en çok satan çeşittir. İlkbahar ve yaz ekimlerine uygundur. 20-21 cm uzunluğunda, parlak yeşil meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRIFOS

Klasik gübrelerin aksine toprağı çoraklaştıran dolgu maddelerinin yerine, içerik humik madde ile zenginleştirilerek çift yönlü etki sağlanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

STARFOL ZN

STARFOL ZN, içerdiği yüksek oranda Çinko sayesinde bitkilerin kış soğuklarına dayanımını artırarak özellikle tahıl alanlarında ciddi verim artışı sağlar. Protein sentezini tetikler, çiçeklenmeyi teşvik ederek meyve tutumunu artırır. Sürgün sayısını artırır, bodurlaşmayı ve yaprak dökümünü engeller. Damlama sistemi ve yapraktan uygulamalarda leke yapmadan rahatlıkla kullanılabilir ve karışım tanklarında çökelme yapmaz. Yüksek oranda Fosfor içeren gübrelerle karıştırılmaması tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

VECTRA

Kışlık, erkenci hibrit kanola çeşidimizdir. Yüksek verim ve yağ içeriğine sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Disper Bloom GS

DISPER Bloom GS, mahsullerde ÇİÇEK ve Gelişim sürecini iyileştirmeye yönelik bitkisel kökenli bir biyoaktivatördür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pepamin Vega %24

PEPAMIN VEGA, içerisinde bulunan yüksek oranda organik madde miktarı ve serbest aminoasitler sayesinde sıcak, soğuk, kuraklık ve hastalık gibi olumsuz şartlardan bitkinin hızlı bir şekilde kurtulmasını sağlayan yüksek kalitede bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXFOLI 20-20-20+ME

Maxfoli NPK içeren yaprak gübresi grubu gelişim dönemlerinde bitkinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca formülasyonlar bitkinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir. Yaprak gübreleri toprak gübrelerinin etkinliliğini arttırmaktadır. Özellikle noksanlıkların görüldüğü dönemde acil besin ihtiyacının karşılanmasında yaprak gübreleri daha hızlı çalıştıklarından dolayı bir tercih sebebi olmalıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ELİDA F1

Orta erkenci, açık bitki habitüsü olan hibrit siyah kabak çeşididir. Meyveleri silindirik olup, 18-20 cm. uzunluğundadır. Tüm yetiştiricilik sezonu boyunca yüksek kaliteli meyve bağlayan bir çeşittir. Örtü altı ve tarla yetiştiriciliğine uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Root Zinc

Astra Root Zinc, azot, fosfor ve çinko içeren özel bir besin elementi kaynağıdır. Bu şekilde fosfor, nitrojen ve çinko eksiklikleri ortadan kaldırılır. Sıvı Astra Root Zinc bitkilerin; su ve mineral emilimini güçlendirerek kök gelişimini destekler.
ÜRÜNÜ İNCELE

ERGON

Özel içeriği sayesinde bağlarda boncuklanma olayına engel olur daha homojen daneler ve salkım oluşmasını sağlar. Meyve ağaçlarında meyvelerin homojen bir şekilde büyümesini sağlayarak standart ve meyveler elde etmeye yardımcı olur. Meyvelerdeki şeker oranını ve kuru madde oranını artırır. Kirazda sap kalınlığını artırır. Biber çilek, kabak patlıcan vb bitkilerde homojen meyve oluşumunu destekler standart meyveler elde edilmesini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXIFORT F1

Olağanüstü güçlü bir anaçtır, özellikle topraksız tarımda domates yetiştirmek için dünyanın tek tercih ettiği anaçtır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 28 gün; Haziran/Aralık: 18 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

VITORMONE PLUS

Sıvı formülasyondaki mikrobiyal yaprak gübresi VITORMNE PLUS, doğaya hiçbir zarar vermez ve bitki üzerinde kalıntı bırakmaz. Bu sebeple organik tarımda da kullanıma uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Calcium

Speedfol Calcium, kalsiyum noksanlıklarında yapraktan ve topraktan uygulama için uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Büyük Scada Sulama ve Gübreleme Otomasyonu

Işık ve sulamanın entegrasyonunu, yüksek teknik bilgi ve otomasyonla bir araya getiren makine.
ÜRÜNÜ İNCELE

CONTRA ATTACK (8.8.8)

Yüksek kalite Azot, Fosfor ve Potasyum içeren Contra Attack, büyüme ve gelişme dönemlerinin tümünde kullanılabilen, bitkiyi tüm vejatasyon döneminde dengeli bir şekilde götürebilmek adına çok önemli bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

ELİT F1

Elit F1; ekstra erkenci, güneşlenme süresi kısa ve depolamaya uygun olmayan bir soğan tohumu çeşididir. Ürünün homojenitesi yüksek, kuru madde oranı çok düşüktür. Rengi, açık sarı olan bu tohumun yumru şekli yuvarlak, boyu yapısı incedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Nitrogeno

Pep Nitrogeno kaliteli azot kaynağı kullanılarak özel nitrojen teknolojisi ile üretilmiştir. İki farklı nitrojen kaynağı içerdiğinden daha etkili nitrojen beslemesi sağlar. Gerekli uygulama sayısını ve dozajını azaltır; böylelikle gübreleme maliyetini düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

AT 190 F1

Orta erkenci, tek hasat ve uniform yapıya sahip kırağaç kavun çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ŞAMPİYON

Orta süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı orta olan ŞAMPİYON soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi altın sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALMİRA F1

İlkbahar, ara dönem ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Bitki yapısı çok güçlü, erkenci, çok verimli, multi bir çeşittir. Meyve sapı uzun, koyu yeşil renkli, içi dolu olup, 8-10 cm. uzunluğundadır. Hasat geciktiğinde meyvelerin boyu uzamaz ve şişmez. Hasat sonrası tazeliğini uzun süre korur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kırkağaç: SÜMELA F1

Açık tarla ve alçak tünel yetiştiriciliğine uygun, meyveleri son derece gösterişli ve lezzetli, nakliyeye uygun Kırkağaç kavun çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

POTAS ACTIVE

Yüksek Potasyum içeriğinden dolayı özellikle hasat öncesi ve hasat sırasında yüksek potasyum ihtiyacına cevap vermek için kullanılır. Hasat edilen meyvelerin kalitesini yükseltir, meyvelerin raf ömrünü uzatır. Meyve iriliği, kokusu ve tadında önemli rolü vardır. Yüksek SO3 yüzdesi sayesinde her türlü toprakta potasyum ve mikro element alımını artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PHOSFERT

PHOSFERT, yüksek miktarda fosfor içeren bir üründür. Tüm ürün gruplarında ve her üretim döneminde kullanım için uygundur. Fosfor ve azotun mükemmel uyumu ile köklenme, çiçeklenme, meyve tutumu ve olgunlaşmayı teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER ÇİNKO

Bitkilerin çinko (Zn) ihtiyacını karşılamada oldukça yeteneklidir. Çinko eksikliğinden kaynaklanan meyve uzamaması, çiçek sapı zayıflığı, polen miktarının azlığı gibi sorunların tedavisinde kullanılması gereklidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALBAMINO 24

Aminoasitler, proteinlerin parçası olan basit moleküllerdir ve zincirlerden oluşan karmaşık bir yapıya sahiptir. Tüm aminoasitler, karbon, hidrojen, ve oksijen ihtiva eder. Aminoasit gurupları içersinde bitkiler için en önemlilerinden biri L-serbest aminoasitlerdir. Albamino 24, tamamen bitkisel kaynaklı olması sebebi ile alımı çok hızlı ve kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu arama ile ilgili sonuç bulunamadı.
Filtreleri temizleyip yeniden deneyebilirsin.
Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.
← Geri
Filtreler (A-Z)
8
ÜRÜNÜ GÖR