Ana Sayfa
Ürünler

Tarım Ürünleri

Onlarca tarım firmasından yüzlerce ürünü bir arada gör, filtreleri kullanarak aradığına ulaş ve üreticisine ulaş.

Bulunan Ürün:
100

ADRİANA

Açık alan yetiştiriciliğine uygun, güçlü ve kompakt bitki.
ÜRÜNÜ İNCELE

METAN 88

Çok uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan METAN 88 soğan tohumu çeşidinin yumru şekli enine oval ve kabuk rengi koyu kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Docto-Combi

Docto-Combi, bitkilerdeki mikro-besin elementi eksikliklerini gidermek için hem topraktan hem de yapraktan kullanılabilen gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

FOCUS F1

Bitki yapısı çok güçlü olup, yaprakları meyveleri iyi örtmektedir. Hasat sonuna kadar güçlü bitki yapısını muhafaza eder. Çeşit, orta erkenci olduğu halde hasat süresi uzundur. Yüksek verimli olup, meyvelerin içi ve dışı kıpkırmızı ve doludur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Disper VegaAmino GS

Disper Size Gs bitki gelişim düzenleyici tamamen meyve gelişimi ve olgunlaşması hedef alınarak üretilmiş bir üründür
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Boron

Bor noksanlığı için yapraktan veya topraktan uygulama için formüle edilmiş üstün kaliteli bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALMIRA

Uzun süreli depolamaya uygun, kuru madde oranı yüksek, kahverengi ve yuvarlak yumru şekline sahip soğan çeşidi.
ÜRÜNÜ İNCELE

NITROFERT

Özel üretim tekniği sayesinde içeriğindeki azot (N) tamamı suda çözünebilen ve yaprak stomalarından enerji harcamadan geçebilen bir azot kaynağıdır. NITROFERT, Bitkide azot noksanlığı nedeniyle meydana gelen büyüme ve gelişme geriliğinin önlenmesi için tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TABA

Bitki hücresindeki tuz ve şeker oranını soğuk ve sıcak stresine karşı düzenleyerek bitkinin hormonal dengesini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

BORVİN

BORVİN bitkide bor eksikliğini veya ihtiyacını karşılayan toz formulasyonu bir üründür. Bitki bünyesinde terleme (transpirasyon) ile taşınarak bitkinin uç organlarında depolanır. BORVİN bitkiye kolayca alınır ve bitki bünyesinde kolayca taşınır.
ÜRÜNÜ İNCELE

CAN (Kalsiyum Amonyum Nitrat)

CAN, çeltik hariç tüm bitkilerin gübrelenmesinde en çok kullanılan üst gübresidir. Yapısında %26 azot (N) bulunur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kavun Fidesi

Tohum ekimine göre 30-50 gün önce ürün verir. Tohumdaki kayıp riskini azaltır, arazi ve zamandan tasarruf sağlar. Homojen üretim yanında, hastalık ve zararlılardan kaynaklanan kayıplardan korur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Vantex® 60 CS

Vantex® 60 CS, kapsül formülasyonu sayesinde bünyesindeki aktif maddeyi yavaş salınımlı olarak bırakır. Bu sayede grubundaki diğer sentetik ilaçlara ve diğer formülasyonlara göre daha uzun süreli ve daha etkili koruma sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Özel: ROKET F1

İhracata uygun, uzun raf ömürlü oval domates çeşidimizdir. Yüksek verimli ve albenisi yüksektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PHOSFERT

PHOSFERT, yüksek miktarda fosfor içeren bir üründür. Tüm ürün gruplarında ve her üretim döneminde kullanım için uygundur. Fosfor ve azotun mükemmel uyumu ile köklenme, çiçeklenme, meyve tutumu ve olgunlaşmayı teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

FLEXİL PLUS 10.52.10 + ME

Yüksek kalite hammaddelerin bulunduğu toz formülasyondaki Flexil Plus yüksek alınabilirliği ve çözünürlüğü ile fark yaratır. Ayrıca flexil plus erken dönemde köklenme için gerekli olan fosforun kaynağıdır. Çiçeklenme dönemlerinin tüm periyodunda kullanılması elzemdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEXT K 3-0-30

Next K, bitkinin ihtiyacı olan potasyum içeriğini sağlayarak;bitkinin aroma,meyve kalitesi,renk,doku,sertlik gibi özelliklerini artıran ve hastalıklara karşı direncini artıran yüksek kaliteli bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

AMİNO BOMB®

İçerisinde bitkisel kökenli amino asitler içerir. Stres koşullarını ortadan kaldırır. Bitkideki tüm metabolik faaliyetlere starter (başlangıç) etkisi yapar ve protein sentezini arttırarak, besin oluşumuna yardım eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEVBAHAR

Örtü altı yetiştiriciliğine uygun, çok güçlü bitki yapısı.
ÜRÜNÜ İNCELE

CARIZMA

Orta süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı orta olan bu soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak olup rengi sarı ve kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PIAMON 33S

Devamlı veya geçici kükürt noksanlıkları giderilerek bitki azottan maksimum seviyede faydalanmış olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ERDİROL®

100% organik kökenli olan ERDİROL sıvı organik gübresi, meyvenin daha renkli olmasını sağlar ve şeker oranını arttırır. Özellikle domates, patlıcan, çilek ve böğürtlen için kullanılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Siyah: PASKAL F1

Aradığınız karpuz lezzetini bulacağınız, yüksek verimli ve çok erkenci siyah karpuz çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PHOSFOCAL

PH0SF0 CAL, hızlı alınabilen sıvı mineral formda Azot, Fosfor, Kalsiyum ve Magnezyumun bir arada bulunduğu spesifik bir üründür. Sebze ve bağlarda salkım saplarını sıkılaştırarak meyvemin tutunma kabiliyetini artırarak meyve ve çiçek dökümünü engeller. Bitkilerin aşırı boylanmasını yavaşlatarak boğum aralarının kısa kalmasını sağlar. Meyvelerin raf ömrünü uzatır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kokteyl: KARPIT F1

Oval tip kokteyl çeşidi.Uzun raf ömürlü ve çok sert meyveye sahiptir
ÜRÜNÜ İNCELE

SEZAR F1

Galia tipi, yuvarlak meyveli, orta erkenci hibrit kavun çeşididir. Bitki yapısı ve bitki gelişimi mükemmeldir. Meyve rengi açık yeşil ve aroması çok iyidir. Ortalama meyve ağırlığı 2,5-3 kg. civarındadır. Açık tarla yetiştiriciliğine uygun bir çeşit olup, Külleme, Mildiyö ve Vertisilyum’a karşı yüksek toleranslıdır.‍
ÜRÜNÜ İNCELE

AgraGron BIOHUMAGRO

AgraGron BioHumagro toprağın kalitesini ve verimliliğini (kimyasal, fiziksel ve biyolojik özelliklerini) iyileştiren "toprak düzenleyici-ıslah edici" özel bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Oturak: FARBA F1

Kuvvetli bitki yapısı ve iri yaprakları ile ani iklim değişikliklerine çok mukavemetlidir. Bu sebepten dolayı meyveler güneş yanıklarından etkilenmez. Hasat periyodu uzundur. Bahar ve yaz döneminde açık tarla yetiştiriciliğine uygun, iri, sofralık ,oturak domates çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

LEADER LAND 15-30-15+ME

Bitkinin her dönem ihtiyacı olan NPK haricinde mikro bitki besin maddeleri de içerir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ERGON

Özel içeriği sayesinde bağlarda boncuklanma olayına engel olur daha homojen daneler ve salkım oluşmasını sağlar. Meyve ağaçlarında meyvelerin homojen bir şekilde büyümesini sağlayarak standart ve meyveler elde etmeye yardımcı olur. Meyvelerdeki şeker oranını ve kuru madde oranını artırır. Kirazda sap kalınlığını artırır. Biber çilek, kabak patlıcan vb bitkilerde homojen meyve oluşumunu destekler standart meyveler elde edilmesini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Tane: FULYA F1

Bahar dönemi ve yayla yetiştiriciliğine uygun, meyve kalitesini bozmayan, iri mey veli yüksek verimli bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CLASS F1

Güneşlenme süresi uzun olan bu soğan tohumu çeşidi, orta süreli depolamaya uygundur. Kuru madde oranı orta, yumru şekli yuvarlak ve rengi kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NİTRO JET

Özel üretim tekniği sayesinde içeriğindeki Azot (N) tamamı suda çözünebilen ve yaprak stomalarından enerji harcamadan geçebilen bir Azot türüdür. İçeriğindeki Azotun kombinasyonu dengeli bir şekilde hazırlandığı için her gübreleme suyuna karıştırılabilir. Düzenli kullanımı kesinlikle kof meyve oluşumuna ve hastalıklara davetiye çıkarmaz.
ÜRÜNÜ İNCELE

BERKA

Örtü altı yetiştiriciliğine uygun, langa tipi hıyar.
ÜRÜNÜ İNCELE

AS (Amonyum Sülfat)

%21 Azot (N) %24 Kükürt (S) Amonyum Sülfat gübresi, amonyum (NH4) formunda %21 oranında azot (N) ve bitkilerin alabileceği sülfat (SO4) formunda %24 oranında kükürt (S) içeren bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUBTILEX FOLIAR

Subtilex Foliar, bakteriyel ve fungal hastalıkların hem kontrolünde hem de tedavisinde kullanılabilen bir fungisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TARAZ

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan TARAZ soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu kahverengidir sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ferrostrene

Bitkilerdeki demir ekisikliklerini gidermek için üretilmiş, düşük dozlarda yüksek etki sağlayan Ferrostrene bitkilerinizin sağlıklı gelişimi için çok faydalı olacaktır.
ÜRÜNÜ İNCELE

KUZEYİM F1

Erken ilkbahar, tek sezon ve geç güzlük yetiştiriciliğine uygun, güçlü bitki yapısına sahip bir çeşittir. Boğum araları kısa, sıcak dönemde uzun, soğuk dönemde kör koltuk verir. Kıştan bahara geçiş döneminde bitkinin uyanması hızlı ve erken olup, hızlı sürgün verir. Meyveleri koyu yeşil, parlak silindirik, oluksuz olup 16-18 cm. uzunluğunda homojendir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MİRAY F1

Orta erkenci, açık bitki habitüsü olan hibrit kabak çeşididir. Bitki yapısı çok güçlüdür. Meyve şekli silindirik olup, çok kalitelidir. Hasat periyodu uzundur. Gümüşlenmeye ve ZYMV’ye yüksek toleranslıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

INFINITY

Sebzelerde yetişme dönemi boyunca 3-4 kez, meyvelerde çiçeklenme döneminden itibaren 3-4 kez uygulanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUPRA LIQUID

Zengin içeriği ve içerdiği tüm mikro elementlerin şelatlı olması sebebiyle hem yapraktan hem damla sulama sistemiyle kullanılması uygundur. SUPRA LİQUİD toz iz element karışımlarına oranla bitki tarafından absorbe edilmesi, stomalardan geçişi ve iletim demetleri tarafından taşınması oldukça kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kırkağaç: PANDORA F1

Turfanda sera yetiştiriciliğinde hızlı ve erken hasat için tercih edeceğiniz Pandora F1, mükemmel lezzeti ve albenisi ile hem iç Pazar hemde ihracata uygun Kırkağaç kavun çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 18-18-18

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

RESORT EXTRA CS

RESORT EXTRA yıllık dar yapraklı ve geniş yapraklı yabancı otları çimlenme sırasında kontrol eden bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

DÜŞEŞ F1

Örtü altında ve açık tarla üretimine uygun köy biberi çeşidi olan DÜŞEŞ F1, oldukça güçlü bitki yapısına sahip ve orta erkenciliktedir. Meyve uzunluğu 14 cm'e kadar ulaşabilir. Meyesi üçburun şeklindedir ve raf ömrü oldukça uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXSOLI 11-5-38 (2MGO)+ME

Maxsoli serisi bitkinin çeşitli dönemlerdeki ihtiyaçları göz önüne alınarak beş farklı formulasyonda üretilmiştir, her formulasyon dengeli besin içeriğine sahiptir, Bitki besin maddelerinin temelini oluşturan NPK ve Magnezyum (Mg) yanında çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Technofert Catalyst

Technofert CATALYST sebzeler,meyveler ve bağlarda gelişme döneminin başlarında,yeşil yapraklı sebzelerde sezon boyunca veya yüksek azot ihtiyacı duyulan her dönemde uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

KUZGUN F1

Tek sezon hibrit patlıcan çeşidi. Bitkinin yan dallanması fazla olduğundan verimi yüksektir. Meyvesinin şekli silindiriktir ve uzunluğu 20 cm'ye kadar çıkabilir. Erkenci bir çeşit olan KUZGUN F1'in raf ömrü oldukça uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

TATYANA

Tek ekim için örtü altı yetiştiriciliğine uygun.
ÜRÜNÜ İNCELE

Technofert Advance

Technofert ADVANCE sebzeler,meyveler ve bağlarda olgunlaşma ve meyve büyütme dönemi veya yüksek potasyum ihtiyacı duyulan her dönemde uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

JUSTİNE

Örtü altı yetiştiriciliğine uygun, güçlü ve kompakt bitki.
ÜRÜNÜ İNCELE

NPK 15-15-15 +(12SO3) (Gold)

15-15-15 Kompoze Gold üç ana besin maddesince (azot, fosfor ve potasyum) fakir olan topraklarda dengeli gübreleme yapmak için tercih edilmesi gereken bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Coragen® 20 SC

Coragen® 20 SC pamukta sorun olan Yeşilkurt, Dikenlikurt ve Pamuk yaprakkurdu (Prodenya) zararlılarına karşı kullanılan, yeni bir etki mekanizmasına sahip, üstün özellikleri olan bir insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NAOMİ

Açık saha ve tünel yetiştiriciliğine uygun.
ÜRÜNÜ İNCELE

KEY FEEDS MANGANESE

Şelat maddesi sayesinde bitkiler tarafından kolay alınabilen eşsiz bir mangan (Mn) kaynağıdır, fotosenteze yardımcı olur, metal içeren proteinlerin yapı taşıdır, bir dizi enzimi aktive eder, hücresel olaylarda önemli görevlere sahiptir, mangan noksanlığından kaynaklanan tüm sorunları önler.
ÜRÜNÜ İNCELE

GreenFeed

GreenFeed NPK serisi son teknoloji ile üretilmiş hammaddelerin homojen olarak karışımından üretilmektedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Özel: 16 - 46 F1

Köy domatesi ile kahverengi domatesin mükemmel birleşimi, yüksek lezzet ve fruktoz içeren yeni domates çeşidimiz.eni domates çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hydroponica Magnezyum Sülfat

İçeriğindeki yüksek magnezyum sayesinde yaprakların yeşil kalmasına katkı sağlarken, kükürt ile de bitkide enzim ve vitaminlerin gelişmesine yardımcı olur. Aynı zamanda meyvelerin olgunlaşmasını ve kaliteli renk yapmasını teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRIMAG

NUTRIMAG, zayıf gelişme gösteren bitkileri canlandırmak ya da erken dönemde bu olumsuzluğun önüne geçmek için ideal bir gübredir. Magnezyum bitkilerdeki yeşil rengin (klorofil) ana bileşeni olup bitkinin güneş ışınlarından azami ölçüde faydalanmasını teşvik ederek sağlıklı ve koyu yeşil yaprakların oluşmasını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Salkım: 18-169 F1

Raf ömrü uzun salkım domates çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

MERLOT F1

Sera, tünel ve örtü altı erken bahar açık tarla yetiştiriciliğine uygun kabak çeşidimizdir. Soğuk hava şartlarında hızlı meyve getirisine sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Gübreleme Sulama Otomasyonu (GSO)

DRT GSO otomasyon makinesi; sisteme vermek istediğiniz gübreli suyun istenilen özelliklerde (Ec,pH) ve zamanda vermenizi sağlayan tam otomatik bir cihazdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

HALİL F1

Badem hıyarda Erken Güz ve Yaz Yayla sezonlarının rakipsiz hıyar çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERAMA

Kısa süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı düşük olan PERAMA soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak, kabuk rengi pembemsi ve et rengi beyazdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ECAMİN PLUS®

ECAMİN PLUS, fotosentez hızını arttırarak, besin üretimine etki eder. Meyve döneminde kalite yaparak, kuru madde oranını ve şeker miktarını arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Docto-Fer

Docto-Fer, bitkilerdeki demir eksikliğini önlemek için topraktan uygulanan mikro-besin gübresidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SPRAYMIX

SPRAYMIX, Bitkilerin hızlı alımla azota ihtiyaç duydukları zamanlarda ve mikroelement eksikliklerinin görüldüğü durumlarda meyve formasyonu ve yeşil aksam gelişimi boyunca uygulanabilir özellikte formule edilmiş bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNIQ FLOW

NP gübre çözeltisi olan UNIQ FLOW, hem yapraktan hem de damla sulamadan kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BAFER

Bafer, fotosentez işleminden sorumlu olan klorofil pigmentlerinin sentezi için gerekli önemli demir elementini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Cup

Speedfol Cup içerisinde Bakır bulunduran yüksek konsantrasyonlu bir formülasyondur. Tarla bitkileri, meyve ağaçları ve sebzelerde bakır noksanlıklarına karşı kullanılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRAPLUS

NUTRAPLUS, damlama sistemlerinden uygulanabilen Amin Azotu, Kalsiyum ve Bor içerikli özel bir üründür. Bitkilerde saçak kök oluşumunu teşvik etmek, soğuk dönemlerde bitki stresini ortadan kaldırmak, topraktaki bitki besin maddelerinin kolay alımını sağlayarak meyve büyütmeyi destekleyici olarak kullanılması tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

QUANTUM

Quantum, soğuk press süspansiyon teknolojisi ile ascophyllum nodosum deniz yosununun işlenmesinden elde edilen, bitki metabolizması için yüksek önem taşıyan doğal bir sıvı deniz yosunudur.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS FULVIC

CROSS FULVIC’in Bitki Üzerinde Etkileri Cross Fulvic-L, doğal bir toprak düzenleyicisidir, bitkinin gelişimini ve verimini arttırır. Suyun ve havanın toprak içinde hareketini düzenler ve bitkinin kullanımına sunar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Galia: BALDO F1

Galia tipinde alçak tünel ve sera yetiştiriciliğine uygun çok erkenci kavun çeşidimizdir. Mükemmel albenisi ve lezzeti ile vazgeçemeyeceksiniz.
ÜRÜNÜ İNCELE

Foly™ - ZnMn

Foly™ - ZnMn, Mangan (Mn-Oksit) ve Çinko (Zn-Oksit) içeren sıvı mikro bitki besin maddeleri karışımıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALISTA

Uzun süreli depolamaya uygun, kuru madde oranı yüksek, yumru şekli yuvarlak ve kahverengi olan soğan tohumu çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALAMITY

CALAMITY buğday ve arpada geniş yapraklı yabancı ot mücadelesinde kullanılan etki alanı geniş bir herbisittir. Düşük dozlarda kullanılır ve seçiciliği çok yüksektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TAZOLE 10 SC

TAZOLE; elma, domates, pamuk, karpuz, bağ, biber, çilek ve hıyarda kırmızı örümceklerin mücadelesinde kullanılan ve aktif maddesi Etoxazole olan bir akarisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Açık Arazi: FUNDA F1

Yüksek hastalık dayanımı ve güçlü bitki yapısı ile verimli açık arazi hıyar çeşidi.
ÜRÜNÜ İNCELE

Patlıcan Fidesi

Tohum ekimine göre 30-50 gün önce ürün verir. Tohumdaki kayıp riskini azaltır, arazi ve zamandan tasarruf sağlar. Homojen üretim yanında, hastalık ve zararlılardan kaynaklanan kayıplardan korur.
ÜRÜNÜ İNCELE

KEY FEEDS ZINC

Şelat maddesi sayesinde kolay alınan eşsiz bir çinko (Zn) kaynağıdır, bitki yaşamında önemli olan bir çok enzimin aktivitesini arttırır, bitki gelişimini düzenleyen oksin hormonunu teşvik eder, narenciye ve meyve ağaçlarında küçük yapraklılık ve rozetleşmeyi önler, asmada; sarı leke ve yapraklarda küçülme önlenir, nişasta sentezi artar, azot metabolizması düzenlenir, erken dönem uygulamaları ile meyve büyüklüğünde ve verimde artış sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

FORS SUPER

FORS SUPER, buğday ve arpada dar yapraklı yabancı otların mücadelesinden kullanılan Fenoxaprop-p-ethyl ve Cloquintocet-mexyl aktif bileşenlerini içeren bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Pazı

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Pazı tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PLANT FORCE

Toprağın organik madde miktarını artırır, toprağın havalanma özelliğini ve su tutma kapasitesini düzenleyerek daha iyi kök oluşumu için zemin hazırlar. Tamamen organik yapılı bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

NOGALL

NOGALL, meyve ağaçlarında kök kanserine karşı koruma sağlaması amacıyla dikim öncesi uygulanır. Torf içine sarılmış, ıslanabilir toz formunda bir bakteri kültürüdür.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALTINIŞIK F1

Orta erkenci çeşit olup, meyvesi gevrek, sulu ve kırmızıdır. Çok güçlü bitki yapısına sahip ALTINIŞIK F1 karpuz tohumu Bahar ve Yaz sezonu dikimlerine uygundur. Aroması ve şeker oranı oldukça yüksek olan bu çeşidin raf ömrü de uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

LEADER FER

Biktideki demir (Fe) eksikliğini karşılayan bir bitki besin düzenleyicisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KANKA F1

Tuz toleransı yüksek olan, salkım domates çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZENİCAL 3-6-11+(14 Cao)+ME ®

Üretim ve uygulamada problem yaratan fosfor (P) ve Kalsiyum (Ca) un dahice kombine edildiği bu ürün, jel kıvamında olup %100 suda çözünebilmektedir. İçeriğindeki Bor (B) ile bu makro elementlerin hareketini ve iletim demetlerince taşınmasına yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kapya: 19-345 F1

Kısa meyveli kapya çeşidimizdir. İlkbahar, sonbahar ve yaz aylarında sera ve açık alanda sofralık ve sanayilik için uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Foly™ - Copper 435

Foly™ - Copper 435, bakırlı gübre süspansiyonudur. (Bakır oksiklorür içerikli)
ÜRÜNÜ İNCELE

ADAMİN®

Tamamıyla organik bir ürün olup içeriğinde bitkisel kaynaklı aminoasitler içerir. Adamin organik madde içeriği sayesinde toprakta mikrobiyel flora dengesini ve iyi bir organik madde mineralizasyonu sağlayarak iyi bir kök gelişimi ve dağılımı sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ekosol Katı Solucan Gübresi

Kırmızı Kaliforniya Kültür Solucanlarının dışkılarından elde edilen, EkosolFarm Organik %100 Solucan Gübresi sebze, meyve ve bitkinin verimini, dayanıklılığını, kalitesini arttırırken, doğal aromasını, nefasetini kazandırır, kök ve kök çevresindeki hastalıklara karşı direnç sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kapya: 19-309 F1

Acı kapya çeşidimizdir. İlkbahar, sonbahar ve yaz aylarında sera ve açık alanda sofralık ve sanayilik için uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

HARVEST MORE 12-35-5+ (4 CaO )+ TE

Harvest More NPK içeren yaprak gübresi grubu gelişim dönemlerinde bitkinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca formülasyonlar bitkinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir. Yaprak gübreleri toprak gübrelerinin etkinliliğini arttırmaktadır. Özellikle noksanlıkların görüldüğü dönemde acil besin ihtiyacının karşılanmasında yaprak gübreleri daha hızlı çalıştıklarından dolayı bir tercih sebebi olmalıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

VERDA F1

350 - 400 gram arasında meyve veren VERDA F1, yüksek verime ve aromaya sahiptir. Meyve sertliği ihracata uygundur. Erkenci bir çeşit olan bu hibrit tohum çeşidimiz, güz ve bahar dikimlerine uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kapya: 19-020 F1

İlkbahar, yaz aylarında açık alanda sofralık ve sanayilik için uygundur. İri ve yassı meyvelidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SELEN

SELEN ayçiçeği, havuç, nohut ve mercimekte yabancı ot mücadelesinde kullanılan, aktif maddesi Aclonifen olan herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TAYRANG

TAYRANG; buğday, arpa ve mısırda birçok yabancı otun mücadelesinde kullanılabilen ve içeriğinde aktif madde olarak Ethylhexyl ve Florasulam olan bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu arama ile ilgili sonuç bulunamadı.
Filtreleri temizleyip yeniden deneyebilirsin.
Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.
← Geri
8
ÜRÜNÜ GÖR