Ana Sayfa
Ürünler

Tarım Ürünleri

Onlarca tarım firmasından yüzlerce ürünü bir arada gör, filtreleri kullanarak aradığına ulaş ve üreticisine ulaş.

Bulunan Ürün:
100

Brave®

Brave®, patates mildiyösü ile mücadelede kullanılan kontak ve koruyucu etkiye sahip bir fungisittir. Fungusun enerji dağıtımını bozarak spor çimlenmesi, mantar hiflerinin girişi, spor oluşumunu ve gelişimini engeller.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALMIRA

Uzun süreli depolamaya uygun, kuru madde oranı yüksek, kahverengi ve yuvarlak yumru şekline sahip soğan çeşidi.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Crop

ASTRA CROP, özel üretim teknikleri kullanılarak üretilen yüksek kalitede benzersiz bir üründür.Toprağın organik madde miktarını artırarak toprak canlılığının artmasını sağlar. Topraktaki faydalı mikroorganizmaların sayısını arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NANTES

Bitki yapısı güçlü, silindirik, düzgün şekilli, ucu küt, erkenci standart çeşittir. Ortalama meyve uzunluğu 17-22 cm. Olup, 2-3 cm. Çapındadır. Sofralık ve sanayi tüketimine uygundur. Çok tatlı ve gevrektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SATIR

Pamukta pamuk yaprak kurduna , Bağ salkım güvesine, Elmada elma iç kurduna, Domateste pamuk yaprak kurduna, Biberde yeşil kurta karşı kullanılan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BARAN

Oturak barbunya fasulye çeşididir. Erkenci bir çeşit olan BARAN, hem sofralık hem de sanayi tipi üretim için uygundur. Orta güçlü bitki yapısına sahip bu tohum için uygun dikim sezonu bahardır.
ÜRÜNÜ İNCELE

VİZYON F1

İlkbahar sezonu yetiştiriciliğine uygundur. Meyve rengi içi dışı koyu kıpkırmızı ve parlaktır. Meyve yapısı ihracata uygun, sert ve raf ömrü uzundur. Meyve şekli yuvarlak, kirpikleri uzun, albenisi çok iyidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NPK 10-20-20+(15 SO3)+Zn (Süper Gold)

Meyve Ağaçlarında, Sebzelerde ve Tarla Bitkilerinde Yüksek Verim ve Kalite, Yapısında Klor Bulunmayan Çinkolu ve Kükürtlü Süper Gold Gübresi İle Alınır.
ÜRÜNÜ İNCELE

TREND

Trend, bitki atıklarının binlerce yılda toprakta parçalanarak oluşturduğu leonarditden elde edilen tamamen doğal bir üründür. Özel üretim teknikleri ile üretilen çok etkili,hem topraktan hem yapraktan uygulanabilen yüksek kalitedeki süspansiyon halde bir hümik asittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Not

ASTRA NOT, hem topraktan hem de yapraktan uygulanabilen bitkisel menşeli sıvı organik gübredir. Bileşiminde yüksek oranda organik madde vardır. Bitkiye direnç sağlayarak bitkiyi abiyotik ve biyotik stres koşullarından korur. Bitkinin büyümesini ve gelişmesini hızlandırarak üründe erkencilik sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Flash Leaf

Yüksek kalite standartlarına sahip ve Klor, Sodyum ve Biüret içermeyen FLASH LEAF ürünleri yaprak uygulamalarında bitkide yüksek besleme sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

K-NOW

İçeriğindeki Potasyum kalite ve verim açısından çok önemlidir, bitkilerdeki enzim aktivitesi için gereklidir, fotosentezin gerçekleşmesi ve fotosentez ürünlerinin yapraktan meyveye taşınmasına olumlu etki etmektedir, özellikle bitkide su dengesi için önem taşır, stres koşullarında bitkiyi dirençli kılar ve generatif gelişmeyi teşvik eder, meyve kalite ve verimini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

EVITA F1

Cherry domates çeşiti. Erkenci ve mükemmel meyve kalitesine sahip bu çeşit yüksek verime sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Proton®

PROTON tarımda kullanılan, biyolojik olarak en aktif ve en zengin besin maddelerini içeren deniz yosunu çeşidi, ascophyllum nodosum’un taze olarak işlenmesinden elde edilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

15-15-15+20(SO3)+Zn

15-15-15+20(SO3)+Zn Kompoze gübresi bünyesinde azot(N), fosfor(P2O5) ve potasyumu(K2O) dengeli bir şekilde içerir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALTESS F1

Topraksız tarım için geliştirdiğimiz sırık domates çeşidimiz güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Meyveleri parlak kırmızı renkte ve ortalama 130 gr. ağırlığındadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

BOROL

Borol bitkide bor eksikliğini veya ihtiyacını karşılayan bir üründür. Borol yapısı ve şelatı sayesinde bitkiye kolayca alınır ve bitki bünyesinde taşınımı daha kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Effect B-Zn

EFFECT B-Zn bitki beslenmesini desteklemek için mikro besinler içeren bor ve çinko karışımıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

TOSKANA F1

Tek mahsul hıyar yetiştiriciliğine uygun bir çeşit olup, soğuk kış aylarında yüksek verimlidir. Erkenci ve kuvvetli bitki gelişmesine sahiptir. Meyve rengi parlak koyu yeşil, uzunluğu 17-18 cm.’dir. Hasat süresi çok uzun ve nakliyeye dayanıklı meyveleri olan bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Koktely: 19-159 F1

Kalın kirpik yapısına sahip oval meyveli kokteyl domates çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

TAMARA F1

Yüksek verimli, çok acı kapya biber çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Epsolid

Yüksek çözünme özelliği ile tüm sulama (yağmurlama sulama, mini-spring, damla sulama vb.) sistemlerinde güvenle ve kolaylıkla kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AGA 15

Yerli ıslah, Orobanja yüksek derece toleranslı, Yüksek verim ve yüksek yağ içeriğine sahip ve erkenci olum grubundadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Domates Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 42 gün; Haziran/Aralık: 32 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

DOYRAN KARASI F1

Bitki yapısı orta güçlü olup, kışın soğuktan etkilenmediğinden bahar çıkışı hızlıdır. Meyve rengi koyu ve parlak olup, kalitesi iyidir. Meyve sapı dikensizdir. Kışın meyve rengini açmaz. Meyveleri 24-27 cm. uzunluğunda olup, silindiriktir. Örtü altı, tek sezon yetiştiriciliğine tavsiye edilmektedir. Raf ömrü uzun, meyve eti sert ve ağırdır. İhracata uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

MERVAN F1

Dikimden itibaren 85-90 günde hasada gelen hibrit karnabahar çeşididir. Ortalama kelle ağırlığı 1,5-2 kg. olup, kelle beyaz, sert ve sıkıdır. Yeşil aksam boylu ve dikinedir. Yapraklar kelleyi çok iyi örter ve çeşide iyi bir dayanma süresi sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ananas: 19-328 F1

Açık tarla yetiştiriciliğinde mükemmel hastalık dayanımı ve raf ömrü ile nakliye uygun lezzetli ananas tipi kavun çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AMINO TOUCH

Amino Touch, yüksek kalitede amino asit içeren, organik maddesi yüksek doğal bir bitki gelişim düzenleyicisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Granül Gübreler Serisi

Granül gübreler sebzeler, meyveler ve tahıllarda taban gübresi olarak ve devamında üst gübrelemesinde kullanılır. DRT granül gübreleri diğer DRT ürünlerinde olduğu gibi özenle seçilen kaynaklardan temin edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CONTRA ATTACK (8.8.8)

Yüksek kalite Azot, Fosfor ve Potasyum içeren Contra Attack, büyüme ve gelişme dönemlerinin tümünde kullanılabilen, bitkiyi tüm vejatasyon döneminde dengeli bir şekilde götürebilmek adına çok önemli bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Oturak: FARBA F1

Kuvvetli bitki yapısı ve iri yaprakları ile ani iklim değişikliklerine çok mukavemetlidir. Bu sebepten dolayı meyveler güneş yanıklarından etkilenmez. Hasat periyodu uzundur. Bahar ve yaz döneminde açık tarla yetiştiriciliğine uygun, iri, sofralık ,oturak domates çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KEY FEEDS IRON

Şelat maddesi sayesinde bitkiler tarafından kolayca alınabilen eşsiz demir (Fe) kaynağıdır, demir noksanlığının neden olduğu klorozu önler, bitkiye yeşil rengini veren, besin ve enerji sağlayan klorofilin sentezine yardımcı olur, bitkinin solunum ve fotosentez yapmasını sağlayan bir çok molekülün yapısında bulunur, protein oluşumuna yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Flash

Bitkisel menşeli katı organik gübre.
ÜRÜNÜ İNCELE

ATLANTİS F1

Örtü altı güz, tek sezon ve ilkbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Yaprak ayası küçük, meyve görünümü iyi, toplaması ve işçiliği kolaydır. Körüksüz, parlak koyu yeşil renkli, ucu küt, ihracata uygun düzgün meyvelere sahiptir. Meyvelerde antosiyan yoktur. Hasat aralığı kısa olup, Spotted Wilt virüsüne yüksek toleranslıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER ZİNCOMAX®

ZİNCOMAX bitkilerdeki çinko ve mangan eksiklik veya ihtiyacını karşılayan toz bir üründür. Çinko ve manganın tamamı şelatlı olup, bitki tarafından emilimi ve bitki bünyesinde taşınımı oldukça kolaydır. Tek başına kullanılması da çinko ve mangan eksikliğini karşılar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Patlıcan Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 45 gün; Haziran/Aralık: 35 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 20-10-20+ME

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Humic-A

HUMİC-A, besin maddelerinin kök bölgesinde muhafaza edilmesini ve gerektiğinde bitki tarafından kullanılmasını sağlar. Böylece besin maddesi kayıplarını engellemiş olur. Özellikle nitrat yıkanmasını minimuma indirir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ARMA 10 SL

Elmada sarı çeşitlerde paslanmaya karşı kullanılan bitki gelişim düzenleyicisi.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 28 gün; Haziran/Aralık: 18 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Foly™ - ZnMn

Foly™ - ZnMn, Mangan (Mn-Oksit) ve Çinko (Zn-Oksit) içeren sıvı mikro bitki besin maddeleri karışımıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

FLOMICE

Domateste 'domates güvesi(tuta)' ve 'yeşil kurda', biber, hıyar, patlıcan ve marulda 'yaprak kurduna', patateste 'patates böceğine' ve pamukta 'yeşil kurda' karşı kullanılan Metaflumizone aktif maddesine sahip insektisit.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Starter SC

Speedfol Starter SC içersinde NPK+ 6 iz element bulunduran yüksek konsantrasyonlu süspansiyon formülasyonudur. Speedfol Starter SC gerekirse topraktan uygulanabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AT 190 F1

Orta erkenci, tek hasat ve uniform yapıya sahip kırağaç kavun çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

B-FORGE

Don zararına karşı bitkilerinizin savunma mekanizmasını en üst seviyeye çıkarır, abiyotik (çevresel) stres koşullarına karşı direnci arttırır ve Stoller teknolojisi ile dünya çapında patentli formülasyona sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Beith Alpha: BULLDOZER F1

Yarı multi, homojen meyve tutumu güzel bir beith alpha çeşididir. Bitkisi ve yan dalları güçlü bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA START

Perla Start, yüksek oranda fosfor ve azot içerikli sıvı bir üründür. Her türlü bitkide, bitkinin tüm gelişim aşaması boyunca, köklenme, çiçeklenme, meyve tutumu ve olgunlaşma sırasında kullanım için uygundur. Azot ve Fosforun yüksek oranlarda depo organlara (meyveler, tohumlar, kökler) taşınması kolaylaştırılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Vital

PEP VITAL, yüksek oranda organik madde içeriğiyle topraktaki organik madde miktarını arttırır. Topraktaki bitki besin elementlerinin bitki tarafından daha hızlı kullanımını sağlayarak gelişmeyi hızlandırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA CAL PLUS

Perla Cal Plus bitkinin ihtiyaç duyduğu kalsiyumun optimum şartlarda alımı sağlar. İçeriğinde bulunan Bor, diğer alternatiflere göre kalsiyumun alımını en kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmiş olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

COSMO FER

Cosmo Fer, fotosentez işleminden sorumlu olan klorofil pigmentlerinin sentezi için gerekli önemli demir elementini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Flower Power

Flower Power; bakır, molibden, çinko ve bor içeren mikro besin elementi karışımıdır. Özellikle sıcaklıkların aşırı yüksek ya da düşük olduğu dönemlerde görülen çiçeklenme ve tozlaşmanın azalmasına karşı bitkinin ihtiyacı olan mikro besin elementlerini içerir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SARDES F1

Ege bölgesi başta olmak üzere kendi sezonunda en çok satan çeşittir. İlkbahar ve yaz ekimlerine uygundur. 20-21 cm uzunluğunda, parlak yeşil meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

HARVEST MORE 5-5-45+TE

Harvest More NPK içeren yaprak gübresi grubu gelişim dönemlerinde bitkinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca formülasyonlar bitkinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir. Yaprak gübreleri toprak gübrelerinin etkinliliğini arttırmaktadır. Özellikle noksanlıkların görüldüğü dönemde acil besin ihtiyacının karşılanmasında yaprak gübreleri daha hızlı çalıştıklarından dolayı bir tercih sebebi olmalıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Disper Fer %6 GS

DISPER Fer 6% GS, EDDHSA ile şelatlanmış demir içeriğinden dolayı, mahsullerdeki demir eksikliğini başarıyla düzeltir ve önler.
ÜRÜNÜ İNCELE

DREW

Açık saha ve tünel yetiştiriciliğine uygun.
ÜRÜNÜ İNCELE

MİKA F1

Sıcak havada bile Yüksek Meyve Kalitesi ve yüksek verimli olan kabak çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Combine

Mikro besin eksikliklerini önlemek veya tedavi etmek için toz formunda oluşturulmuş mikro besin gübresi. Tarımda yaygın olarak kullanılan altı mikro besin maddesinin tamamını içerir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CLASS F1

Güneşlenme süresi uzun olan bu soğan tohumu çeşidi, orta süreli depolamaya uygundur. Kuru madde oranı orta, yumru şekli yuvarlak ve rengi kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Domates Fidesi (tek gövde)

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 55 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 50 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 45 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 50 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALFERT

CALFERT yüksek oranda kalsiyum ve bor elementlerini bünyesinde bulunduran spesifik bir üründür. Damlamadan ve yapraktan güvenle kullanılabilir. Ayrıca diğer ilaç ve gübrelerle karışıma uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

SNAP AMINO Mn

SNAP AMINO Mn, İkincil ve/veya İz Element Katkılı Sıvı Organomineral Gübre. Yapraktan, damla sulamadan ve topraktan uygun metod ve aletler ile uygulama yapılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERAMA

Kısa süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı düşük olan PERAMA soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak, kabuk rengi pembemsi ve et rengi beyazdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUPERPREX

Antepfıstığında karazenke, Şeftalide yaprak kıvırcıklığına, Elmada kara lekeye, Sert çekirdekli meyvelerde çiçek moniiyasına (Kayısı), Ayvada monilyaya karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SELEN

SELEN ayçiçeği, havuç, nohut ve mercimekte yabancı ot mücadelesinde kullanılan, aktif maddesi Aclonifen olan herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ananas: VCR - 601 F1

Çok güçlü bitki yapısı ve ananas tipi iri meyveleri ile açık tarla kavun yetiştiriciliğinin verimi yüksek kaliteli çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Technofert Dynamic

Technofert DYNAMİC sebzeler,meyveler ve bağlarda gelişme döneminin başlarında, yeşil yapraklı sebzelerde sezon boyunca veya yüksek NPK ihtiyacı duyulan her dönemde uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Organomineral 9-21-0 + (5 SO3)+(1 Zn)+15 OM

Toros Tarım tarafından yeni geliştirilen çinko katkılı bu üç besinli Organomineral kompoze gübre ülkemizde yetiştirilen tüm tarla ve bahçe (sebze- meyve) bitkilerinin taban (toprak altı) gübrelemesinde emniyetle kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AGM 1690

FAO 700 grubu yeni nesil mısır çeşidimizdir. Dik yaprak açısı ile sık ekimlere uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZİDAN F1

Olgunlaşma süresi dikim tarihinden itibaren yaklaşık 65 gün olan hibrit karnabahar çeşididir. Kelle yapısı sıkı, beyaz ve ortalama kelle ağırlığı 1,5-2 kg.’dır. Meyve yapısı yuvarlaktır. Dikine büyüyen yapraklar, kelleyi iyi örter. Tarlada dayanma süresi oldukça iyi bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Amino

ASTRA AMINO organik madde, organik karbon, organik azot ve serbest amino asitler içeren organik bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pinnacle Black

PINNACLE BLACK özel üretim teknikleri kullanılarak üretilen yüksek kaliteli bir üründür. Bitki kök oluşumunu ve gelişimine yardımcı olur. Bitki gelişimini ve verimini artırır. Şelat gibi çalışarak, gübre ve mikro elementlerin alımını kolaylaştırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ŞAMPİYON MENDERES F1

İzmir Menderes bölgesi bahar ve yaz yetiştiriciliğine uygun olarak ıslah edilmiş bir çeşittir. Boğum araları çok kısa, multi, yüksek verimli bir hibrittir. Bitki yapısı kuvvetli ve çok erkencidir. Meyveleri parlak koyu yeşil renkli, birinci sınıf olup son derece kalitelidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

OMAR F1

Yüksek verimin, yüksek kaliteyle buluştuğu hıyar çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Peak

PEP PEAK; İçerisinde bulunan yüksek oranda organik madde, amino asit ve fulvik asit sayesinde fark yaratan yüksek kaliteli bir üründür. Kullanılan hammaddeler yüksek kalitede seçilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

FERTILIREY COMBI

Fertilirey Combi, bitkilerde birçok mikro element eksikliğini önlemek ve gidermek için lignin ve sitrat şelatı kullanılarak hazırlanmış katı mikro element karışımıdır. Kullanıldığı bitkilerde klorofil oluşumunu arttırır. Bu sayede besin maddelerinin, proteinlerin, şekerlerin ve organik asitlerin üretimini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Galia: NAPOLYON F1

Napolyon, yüksek verim ve hastalık direnci ile açık tarla galia kavun yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Homojen meyve yapısı ve yüksek şeker içeriğine sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MALAZGİRT F1

İlkbahar ve sonbahar dikimlerine çok uygun partenokarpik bir çeşittir. Çok erkenci olup kuvvetli bitki yapısına sahiptir. Meyve rengi parlak koyu yeşil, oluklu 17-18 cm. uzunluğundadır. Meyveler hafif boyunlu olup, meyve sapı ve çiçek sapı uzundur. Meyveleri hasat geciktiğinde şişmez daima birinci sınıftır. Bitkiler teli döndükten sonra meyvelerde şekil bozukluğu gözükmez.
ÜRÜNÜ İNCELE

ERDİROL®

100% organik kökenli olan ERDİROL sıvı organik gübresi, meyvenin daha renkli olmasını sağlar ve şeker oranını arttırır. Özellikle domates, patlıcan, çilek ve böğürtlen için kullanılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SORBETTO F1

İlkbahar, sonbahar dönemleri yetiştiriciliğine uygun örtüaltı sırık domates çeşidimizdir. Bitki yapısı güçlü ve boyludur. Açık bitki yapısına sahiptir. Bitki rengi normal koyulukta yeşil olup, yaprakları yere paraleldir. Yaprak sıklığı normal yoğunluktadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kapya: 19-309 F1

Acı kapya çeşidimizdir. İlkbahar, sonbahar ve yaz aylarında sera ve açık alanda sofralık ve sanayilik için uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 45 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 35 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 30 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 40 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ananas: KARİZMA F1

Turuncu meyve rengi ile özel bir aroma ve tada sahip ananas kavun çeşidimizdir. Meyveleri albenili ve kaliteli, sıcakta meyve tutumu oldukça iyidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CUPROLİD

Cuprolid bitkilerin bakır ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Bitkide ve meyvede leke yapmaz ürünün Pazar değerini arttırır. Cuprolid yaprak ve kökler tarafından hızlı ve kolay emilen spesifik bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

OLCA F1

Yüksek verimli sivri biber çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALMİRA F1

İlkbahar, ara dönem ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Bitki yapısı çok güçlü, erkenci, çok verimli, multi bir çeşittir. Meyve sapı uzun, koyu yeşil renkli, içi dolu olup, 8-10 cm. uzunluğundadır. Hasat geciktiğinde meyvelerin boyu uzamaz ve şişmez. Hasat sonrası tazeliğini uzun süre korur.
ÜRÜNÜ İNCELE

JETFULL®

Toprağın katyon değişim kapasitesini (KDK) arttırarak bitki besin elementlerinin bitki kökleri tarafından kolayca emilimine yardımcı olur. Toprağın fiziksel ve kimyasal yapısını direkt olarak etkilediği için tüm büyüme-gelişme dönemlerinde kullanılması önemlidir. Organik sertifikası da olduğu için organik tarımda kullanılması uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Crimson: JOKER F1

Joker, Crimson Sweet tipinde alçak tünel, yüksek tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir. Nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Cate Zn-P

Yüksek miktarda fosfor içeren, çinko ve potasyum ilaveli yoğun bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

POLEN-UP

Özellikle yaprak uygulamalarında bitkide birçok reaksiyonu tetikleyen, biostimülant özellikte eşsiz bir üründür. İçeriğindeki amino asitler, bitki besin elementleriyle kaliteli ve parlak meyve oluşumuna etki eder. Meyvelerdeki stres koşullarına bağlı olarak oluşan deformasyonları önler ve meyvelerin albenisini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA FERRO

% 6 EDDHA Fe (4.8 ortho, ortho izomeri içeren) kalkerli ve alkali topraklarda dahil olmak üzere tüm toprak tiplerinde kullanılabilen mükemmel bir demir kaynağıdır
ÜRÜNÜ İNCELE

PORTO F1

80 günlük, baş ağırlığı 1-1,5 kg., baş şekli oval-silindirik, koyu kırmızı ve buğulu renkte meyvesi olan bir hibrittir. Tarlada uzun süre bekleyebilir. Turşuluk ve sofralık olarak kullanılabilir. Dekara 5000-6000 adet bitki tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXFOLI 10-40-10+ME

Maxfoli NPK içeren yaprak gübresi grubu gelişim dönemlerinde bitkinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca formülasyonlar bitkinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir. Yaprak gübreleri toprak gübrelerinin etkinliliğini arttırmaktadır. Özellikle noksanlıkların görüldüğü dönemde acil besin ihtiyacının karşılanmasında yaprak gübreleri daha hızlı çalıştıklarından dolayı bir tercih sebebi olmalıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Disper ZM Sinergy

DISPER ZM Sinergy, çinko ve mangan eksikliklerinin giderilmesi ve önlenmesi için tasarlanmış, suda %100 çözünürlülüğe sahip granül formül yapıda bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Fruit Power

Fruit Power; Bor ve Kalsiyum içeren formülü sayesinde tohumda ve küçük meyvelerde hücre bölünmesini arttırarak büyümeye katkı sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

SARY

Erkenci olum grubundadır. Kışı sert geçen bölgelerde Nisan ayı, sahil bölgelerinde Ekim ayında ekimi tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BEYZA F1

Güz dikimleri için uygun sırık domates çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Humus

Astra Humus; kalite hammaddeler kullanılarak özel tekniklerle üretilmiş toprak ve yapraktan uygulanabilen yüksek kalitede bir humik asittir. Düzenli olarak uygulandığında organik asitler rizosfer (bitki-kök yüzeyi) bölgesinin pH'ını bitkinin istediği pH düzeyine ayarlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

HAMMER 10 WP

HAMMER; buğday, arpa, yulaf, çavdar, tritikale bitkilerinde birçok çok yıllık ve geniş yapraklı yabancı otun mücadelesinden kullanılan Chlorsulfuron aktif bileşenini içeren herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

DUMAN F1

Bahar ve yaz yetiştiriciliğine uygun olarak ıslah edilmiştir. Bitki yapısı kuvvetli olup çok erkencidir. Multi, yüksek verimli ve boğum araları çok kısa olan bir çeşittir. Bitki ömrü piyasadaki diğer ticari çeşitlere göre nispeten uzundur. Meyve rengi parlak yeşil olup, uzun sapıyla beraber 18-20 cm.’dir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TARAZ

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan TARAZ soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu kahverengidir sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu arama ile ilgili sonuç bulunamadı.
Filtreleri temizleyip yeniden deneyebilirsin.
Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.
← Geri
8
ÜRÜNÜ GÖR