Ana Sayfa
Ürünler

Tarım Ürünleri

Onlarca tarım firmasından yüzlerce ürünü bir arada gör, filtreleri kullanarak aradığına ulaş ve üreticisine ulaş.

Sonuçlar:
100
ürün içerisinden
16
tanesi gösteriliyor.

HALİL F1

Badem hıyarda Erken Güz ve Yaz Yayla sezonlarının rakipsiz hıyar çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CINEPOT®

Organik madde ve fulvik asit içeriği ile bitkinin daha iyi köklenmesini sağlar ve toprak habitatını zenginleştirir. Meyve tutumundan hasata kadar kullanımı meyve büyümesine, rengine, şeker oranına ve kalitesine direkt etki eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

K-NOW

İçeriğindeki Potasyum kalite ve verim açısından çok önemlidir, bitkilerdeki enzim aktivitesi için gereklidir, fotosentezin gerçekleşmesi ve fotosentez ürünlerinin yapraktan meyveye taşınmasına olumlu etki etmektedir, özellikle bitkide su dengesi için önem taşır, stres koşullarında bitkiyi dirençli kılar ve generatif gelişmeyi teşvik eder, meyve kalite ve verimini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

HAMLET F1

Açık arazi için üretime uygun bir çeşittir. Yüksek verimli ve hastalıklara dayanıklı bir çeşittir. Meyve kalitesi çok yüksektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NAOMİ

Açık saha ve tünel yetiştiriciliğine uygun.
ÜRÜNÜ İNCELE

B-FORGE

Don zararına karşı bitkilerinizin savunma mekanizmasını en üst seviyeye çıkarır, abiyotik (çevresel) stres koşullarına karşı direnci arttırır ve Stoller teknolojisi ile dünya çapında patentli formülasyona sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ARES TS

İçeriğindeki Potasyum ve Kükürt sayesinde meyvelerin büyümesinde ve renklenmede önemli rol oynayan ARES TS, özellikle kireçli topraklarda daha hızlı etki eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRIMAG

NUTRIMAG, zayıf gelişme gösteren bitkileri canlandırmak ya da erken dönemde bu olumsuzluğun önüne geçmek için ideal bir gübredir. Magnezyum bitkilerdeki yeşil rengin (klorofil) ana bileşeni olup bitkinin güneş ışınlarından azami ölçüde faydalanmasını teşvik ederek sağlıklı ve koyu yeşil yaprakların oluşmasını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

NP 20-32-0+15(SO3)+Zn​

Toros Tarım’ın geliştirdiği dört besinli kükürtlü gübrenin bünyesinde tamamı bitki tarafından kolay alınabilir formda % 20 Azot (N), % 32 Fosfor (P2O5), % 15 Kükürt (SO3) ve % 1 Çinko (Zn) bulunur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Köy Domates

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Köy Domates tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRIFOS

Klasik gübrelerin aksine toprağı çoraklaştıran dolgu maddelerinin yerine, içerik humik madde ile zenginleştirilerek çift yönlü etki sağlanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

AS (Amonyum Sülfat)

%21 Azot (N) %24 Kükürt (S) Amonyum Sülfat gübresi, amonyum (NH4) formunda %21 oranında azot (N) ve bitkilerin alabileceği sülfat (SO4) formunda %24 oranında kükürt (S) içeren bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Tere

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Tere tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Acı Yediveren Biber Tohumu

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Acı Yediveren Biber tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Granül Gübreler Serisi

Granül gübreler sebzeler, meyveler ve tahıllarda taban gübresi olarak ve devamında üst gübrelemesinde kullanılır. DRT granül gübreleri diğer DRT ürünlerinde olduğu gibi özenle seçilen kaynaklardan temin edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Smart N 21

Smart N 21 Zengin azot içerikli bir gübre formülasyonu olup, bitkilerin azot ihtiyacının yüksek seviyede olduğu vejetasyonun her döneminde uygulanması tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

İklim Kontrol Otomasyonu

Seralarda yetişen bitkiler için sulama ve gübreleme kadar sera içi iklim şartları da bitkinin en iyi verimde çalışması için önemlidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KEY FEEDS IRON

Şelat maddesi sayesinde bitkiler tarafından kolayca alınabilen eşsiz demir (Fe) kaynağıdır, demir noksanlığının neden olduğu klorozu önler, bitkiye yeşil rengini veren, besin ve enerji sağlayan klorofilin sentezine yardımcı olur, bitkinin solunum ve fotosentez yapmasını sağlayan bir çok molekülün yapısında bulunur, protein oluşumuna yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

K-BOMB®

K-BOMB'un bitki köklerinden taşınımı ve stomalardan geçişi oldukça hızlıdır. Bitkiyi çok yormadan ve enerji harcamadan gerekli olan potasyumun karşılanmasına yardım eder. Böylece domateste meyvenin büyümesini sağlar ve kapak (green shoulder) oluşumunu engeller.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Calcium

Speedfol Calcium, kalsiyum noksanlıklarında yapraktan ve topraktan uygulama için uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hydroponica Magnezyum Sülfat

İçeriğindeki yüksek magnezyum sayesinde yaprakların yeşil kalmasına katkı sağlarken, kükürt ile de bitkide enzim ve vitaminlerin gelişmesine yardımcı olur. Aynı zamanda meyvelerin olgunlaşmasını ve kaliteli renk yapmasını teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kapya: 19-016 F1

İlkbahar, yaz aylarında açık alanda sofralık ve sanayilik için ekime uygundur. Erkenci ve verimli.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Vegetative SC

Speedfol Vegetative SC içersinde NPK+ 6 iz element bulunduran yüksek konsantrasyonlu süspansiyon formülasyonudur. Speedfol Vegetative SC gerekirse topraktan uygulanabilir. Azot içeriği sayesinde bitkilerin gelişme döneminde azot ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Humic Plus

Toros Humic Plus, organik maddesi çok yetersiz olan alanlarda ve özelliklede meyve bahçeleri ve sera alanlarında uygulandığında, gübrelerle uygulanan bitki besin elementlerinden bitkilerin daha iyi yararlanmasına yardımcı olan, leonardit kaynaklı hümik ve fulvik asitler içeren bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Topraksız Tarım Sulama Sistemleri

Bitki yetiştirme yataklarına dikilmiş olan bitkilerin köküne gün boyunca otomasyon sistemine bağlı olarak sulama yapılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

MKP (Mono Potasyum Fosfat)

MKP (0-52-34) suda tamamen eriyen gübreler arasında en yüksek miktarda ana element içeren gübre çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZARİFE F1

Çok güçlü bitki yapısına sahip olup boğumları orta uzunluktadır. Salkımları düzgün, çiçek sayısı 5-7 arasındadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNIFERT

Yüksek humik madde ve organik karbon ile toprak yapısını düzenleyerek toprakta bağlı bulunan besin elementlerinin alımını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

PLANT FORCE

Toprağın organik madde miktarını artırır, toprağın havalanma özelliğini ve su tutma kapasitesini düzenleyerek daha iyi kök oluşumu için zemin hazırlar. Tamamen organik yapılı bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

SEQUFERRO

%6 EDDHA Fe (4.8 ortho, ortho izomeri içeren) kalkerli ve alkali topraklarda dahil olmak üzere tüm toprak tiplerinde kullanılabilen mükemmel bir demir kaynağıdır. Suda tamamen çözünebilir mikro granüller (WG) formunda kullanıma sunulmuştur. Böylece toz formülasyonlara göre kullanımı ve taşınımında büyük kolaylıklar sağlanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

EBG PROOF X

Bitkisel menşeli amino asit içeren sıvı organik gübre. Toprağın su tutma kapasitesini arttırır ve besin elementlerinin bitki tarafından emilmesine yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Siyah: MİRZA F1

Sugar Baby karpuz çeşidi. Açık arazi yetiştirciliğine uygun ve yüksek kaliteli bol verimli bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Organomix

Toros ORGANOMİX, organik maddesi çok yetersiz olan alanlarda ve özellikle de meyve bahçeleri ve sera alanlarında uygulandığında, gübrelerle uygulanan bitki besin elementlerinden bitkilerin daha iyi yararlanmasına yardımcı olan, bitkisel kaynaklı hümik ve fulvik asitler içeren bir solucan gübresidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ActiFerro

ActiFerro içeriğindeki demir tamamen EDDHA ile şelatlanmıştır. EDDHA şelatının diğer şelatlardan farklılığı düşük ve yüksek pH değerine sahip topraklarda daha fazla stabil kalarak bitki tarafından alınabilir formunu korumasıdır. pH 3 – 10 aralığında etkilidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Oturak: DOĞUŞ F1

Çok güçlü ve meyveleri tamamen kapatan bitki yapısına sahiptir. Meyveleri iri, raf ömrü uzun ve erkencidir. Sıcak havalarda yüksek meyve tutumu sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUPRA LIQUID

Zengin içeriği ve içerdiği tüm mikro elementlerin şelatlı olması sebebiyle hem yapraktan hem damla sulama sistemiyle kullanılması uygundur. SUPRA LİQUİD toz iz element karışımlarına oranla bitki tarafından absorbe edilmesi, stomalardan geçişi ve iletim demetleri tarafından taşınması oldukça kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

MOBOX

M0B0X, Yüksek oranda Bor ve Molibden içeriği sayesinde bitkilerde mükemmel bir polen oluşumu ve meyve tutumu sağlar. Döllenmenin zor gerçekleştiği ve polen üretiminin azaldığı soğuk hava koşullarında bitkilerin polen üretimini teşvik ederek arıların daha rahat çalışmasını sağlar ve bu sayede döllenmeyi arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA MN ZN

Özellikle mangan ve çinko ile beraber amino asitler ve bitki gelişim düzenleyiciler içeren, çiçeklenme ve meyve büyütme özelliğine sahip bir ürün olup, yapraktan ve sulama suyu ile verilmek üzere tasarlanmıştır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NİTRO JET

Özel üretim tekniği sayesinde içeriğindeki Azot (N) tamamı suda çözünebilen ve yaprak stomalarından enerji harcamadan geçebilen bir Azot türüdür. İçeriğindeki Azotun kombinasyonu dengeli bir şekilde hazırlandığı için her gübreleme suyuna karıştırılabilir. Düzenli kullanımı kesinlikle kof meyve oluşumuna ve hastalıklara davetiye çıkarmaz.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALBAMINO 24

Aminoasitler, proteinlerin parçası olan basit moleküllerdir ve zincirlerden oluşan karmaşık bir yapıya sahiptir. Tüm aminoasitler, karbon, hidrojen, ve oksijen ihtiva eder. Aminoasit gurupları içersinde bitkiler için en önemlilerinden biri L-serbest aminoasitlerdir. Albamino 24, tamamen bitkisel kaynaklı olması sebebi ile alımı çok hızlı ve kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Topan: 18-010 F1

Açık tarla ve sonbahar ilk bahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun yarı topan patlıcan çeşididir. Hasat aralığı kısa ve çok verimlidir. Meyve sapı dikensiz, meyveleri homojen ve parlak siyahtır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA START

Perla Start, yüksek oranda fosfor ve azot içerikli sıvı bir üründür. Her türlü bitkide, bitkinin tüm gelişim aşaması boyunca, köklenme, çiçeklenme, meyve tutumu ve olgunlaşma sırasında kullanım için uygundur. Azot ve Fosforun yüksek oranlarda depo organlara (meyveler, tohumlar, kökler) taşınması kolaylaştırılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Rockwoll Fide

Kaya yünü volkanik taşlardan üretildiği için toprakta barınan bir çok minerali içinde barındırır; hastalık ve zararlılardan aridir. Bitki kökleri için optimum hava ve su dengesini sağlar. Bitkinin stres koşullarına dayanımı artar. Verim artışı ve erkencilik sağlar. İlaç uygulama ve dozu hem daha düşük hem daha etkilidir. Toprak kökenli hastalık ve zararlıların kök boğazı bölgesine ulaşmasını engeller.
ÜRÜNÜ İNCELE

ROOTTRAP 6-30-0+ME

Kök sisteminde yeni ve emici kılcal saçakların oluşumunu teşvik eder. Çeşitli nedenlerle kök sisteminde oluşan yaraların tedavisinden sonra, yenilenme sürecinde olumlu etki yapar. Tohumun çimlenme gücü dahil, toprak yapısı, olumsuz iklim koşulları, toprak PH’sı, besin alımındaki düzensizlikler ile toprakta bulunan bitki besin elementlerinin alımı olmak gibi birçok faydası vardır.
ÜRÜNÜ İNCELE

R-LIEF

Bitkilerin sezon içinde biyotik stres koşullarına karşı toleranslı olmasını sağlar, verim ve kaliteyi arttırır, bitki bağışıklık sistemini güçlendirir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Magnezyum Nitrat

Toros Magnezyum Nitrat Gübresi (Magnezyum Nitrat - Mg (NO3)2.6H2O) bitkilerdeki magnezyum eksikliğini gidermeye çok uygun, suda tamamen eriyebilen, saf ve kristal biçiminde bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Siyah: PASKAL F1

Aradığınız karpuz lezzetini bulacağınız, yüksek verimli ve çok erkenci siyah karpuz çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

STARFOL B/MN/ZN

STAR FOL B/Mn/Zn, içerdiği yüksek orandaki Bor, mangan ve Çinko sayesinde bitkilerde çiçeklenme ve meyve tutumu üzerinde olumlu etkiler yapmaktadır. Kör çiçek oluşumunu engelleyerek verimi artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SETT

Ürün içerisindeki kalsiyum sakroz bitki tarafından en kolay alınan kalsiyum formudur, kalsiyum sakroz çiçekte tozlaşmayı arttırır, içindeki Bor sayesinde kalsiyum alınımı iki katına çıkartır, kalsiyum ve suyun meyveye taşınması artar, stresli dönemlerdeki yaşlılık hormonu (etilen) üretimini azaltır, hücre duvarını sağlamlaştırır, tüm hastalık ve zararlılara karşı direnç sağlar, meyve ve çiçek dökümü azalır, acı çürüklük, mantarsı leke, uç yanıklığı gibi problemleri giderir, meyvelerin raf ömrünü ve pazar kalitesini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

FULVALİD®

Toprağın katyon değişim kapasitesini (KDK) arttırarak bitki besin elementlerinin bitki kökleri tarafından kolayca emilimine yardımcı olur. %100 organik bir üründür. Organik sertifikası da olduğu için organik tarımda kullanılması uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hydroponica Potasyum Sülfat

Güçlü bir potasyum kaynağıdır. Suda tamamen eriyebilir. Damla sulama sistemleri ile rahatlıkla kullanılabilir. Potasyumun meyve kalitesine olumlu etkileri vardır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hydroponica MKP

Saf, tamamen suda çözünür fosfor ve potasyum gübresidir. Bu özellik ona birçok bitkide geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır. Akıcı, ince kristal yapıda kalıntı bırakmadan suda hızlı çözünür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Kekik

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Kekik tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

OLPAX DENGELİ

Organik madde ile köklenmeye olan etkisinin yanında Azot(N), Fosfor(P), Potasyum(K) oranlarının dengesi ile bitkinin vejetatif gelişimini olumlu yönde etkiler. Toprak organik maddesinin ve topraktaki mikrobiyel faaliyetlerin artmasına yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Technofert EOS

Technofert EOS sebzeler,meyveler ve bağlarda olgunlaşma ve meyve büyütme dönemi veya yüksek potasyum ihtiyacı duyulan her dönemde uygulanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Koktely: 19-159 F1

Kalın kirpik yapısına sahip oval meyveli kokteyl domates çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

Granstar®

Granstar® kökler ve yeşil aksam yoluyla yabancı otlar tarafından bünyelerine alınır. Topraktaki kalıcı etkisi kısadır. Hassas yabancı otların büyümesi tatbikattan kısa bir süre sonra durur.
ÜRÜNÜ İNCELE

KANKA F1

Tuz toleransı yüksek olan, salkım domates çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA SEAFEED

Perla Seafeed, Ascophyllum Nodosum bitkisinin %100 özü ile formüle edilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Foly™ - ZnMn

Foly™ - ZnMn, Mangan (Mn-Oksit) ve Çinko (Zn-Oksit) içeren sıvı mikro bitki besin maddeleri karışımıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Endo Roots Soluble (ERS)

Bitki kökleri ile simbiyotik yaşam şekli gösteren mikroiza mantarları bitkinin su ve besin alım kapasitesini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRAPLUS

NUTRAPLUS, damlama sistemlerinden uygulanabilen Amin Azotu, Kalsiyum ve Bor içerikli özel bir üründür. Bitkilerde saçak kök oluşumunu teşvik etmek, soğuk dönemlerde bitki stresini ortadan kaldırmak, topraktaki bitki besin maddelerinin kolay alımını sağlayarak meyve büyütmeyi destekleyici olarak kullanılması tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZENİCAL 3-6-11+(14 Cao)+ME ®

Üretim ve uygulamada problem yaratan fosfor (P) ve Kalsiyum (Ca) un dahice kombine edildiği bu ürün, jel kıvamında olup %100 suda çözünebilmektedir. İçeriğindeki Bor (B) ile bu makro elementlerin hareketini ve iletim demetlerince taşınmasına yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Combine

Mikro besin eksikliklerini önlemek veya tedavi etmek için toz formunda oluşturulmuş mikro besin gübresi. Tarımda yaygın olarak kullanılan altı mikro besin maddesinin tamamını içerir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hydroponica Kalsiyum Nitrat

Tamamen suda çözünebilen kalsiyum ve azot gübresidir. İnce granül yapısıyla kalıntı bırakmadan suda hızla çözünür ve tüm fertigasyon sistemleri için kullanıma uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

MERLOT F1

Sera, tünel ve örtü altı erken bahar açık tarla yetiştiriciliğine uygun kabak çeşidimizdir. Soğuk hava şartlarında hızlı meyve getirisine sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Beef: PANDA F1

Standart meyve tutumu ve yüksek meyve kalitesi ile erkenci beef domates çeşididir. Uzun raf ömrü ile ihracata uygundur. Koyu kırmızı meyve rengi ve lezzeti ile aranılan beef domates çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

JETFULL®

Toprağın katyon değişim kapasitesini (KDK) arttırarak bitki besin elementlerinin bitki kökleri tarafından kolayca emilimine yardımcı olur. Toprağın fiziksel ve kimyasal yapısını direkt olarak etkilediği için tüm büyüme-gelişme dönemlerinde kullanılması önemlidir. Organik sertifikası da olduğu için organik tarımda kullanılması uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Innofert

İnnofert NPK serisi son teknoloji ile üretilmiş hammaddelerin homojen olarak karışımından üretilmektedir. İnnofert NPK serisinde yer alan 6 farklı formulasyon ile her yetiştiricilik türünün ideal ve gerekli besleme ihtiyacını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER POTASOL PLUS®

Potasol Plus, bitkilerin Potasyum (K) ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren spesifik bir üründür. Meyvenin büyümesine, rengine, kalitesine ve şeker oranına direkt etki ederek, meyvelerin pazar değerini yükseltir. Meyvelerdeki şekil bozukluğunu ortadan kaldırır ve meyve kabuğunun standart oluşumuna yardım eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

Disper Cu Max

DISPER Cu Max, meyve veya yapraklarda leke bırakmadan dokuya nüfuz eden, yeni nesil bir şelatlı bakır karışımıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Galia: BALDO F1

Galia tipinde alçak tünel ve sera yetiştiriciliğine uygun çok erkenci kavun çeşidimizdir. Mükemmel albenisi ve lezzeti ile vazgeçemeyeceksiniz.
ÜRÜNÜ İNCELE

Topguard® EQ

Topguard® EQ koruyucu, tedavi edici ve eradike edici özelliklere sahip bir fungisittir. Karışımında bulunan iki aktif maddenin oluşturduğu sinerji ile hızlı ve uzun süreli bir koruma sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEMATAC®

Nematac; Kültür Mantarı Zararlısı, Mantar Sineğine Karşı, Biyolojik Mücadele ile kimyasal ilaç kalıntısı olmadan bitki Koruma ruhsatlı olan en etkili çözümdür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kırkağaç: SEDEF F1

Açık tarla yetiştiriciliğinde mükemmel hastalık dayanımı ve uzun raf ömrü ile nakliyeye uygun lezzetli Kırkağaç kavun çeşidimizdir
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Sakız Kabak

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Sakız Kabak tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Disper ZM Sinergy

DISPER ZM Sinergy, çinko ve mangan eksikliklerinin giderilmesi ve önlenmesi için tasarlanmış, suda %100 çözünürlülüğe sahip granül formül yapıda bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Özel: ROKET F1

İhracata uygun, uzun raf ömürlü oval domates çeşidimizdir. Yüksek verimli ve albenisi yüksektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Boman

Mangan içeriği yüksek, özellikle pancar gibi tarla bitkileri ve serada yapılan yetiştiricilikte mangan, bor ve çinko noksanlıklarını gidermek için formüle edilmiş bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Salkım: 18-169 F1

Raf ömrü uzun salkım domates çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Reyhan

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Reyhan tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Dash 21

Dash 21 içeriğindeki nitrifikasyon inhibitörü sayesinde amonyumun toprakta bitkiye alınımından önce nitrata dönüşmesini yavaşlatarak yıkanma miktarını azaltmakta ve azot kayıplarının önüne geçmektedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXFOLI K

İçeriğindeki potasyum kalite de verim için çok önemlidir, bitkilerde enzim aktivitesi için gereklidir, fotosentezin gerçekleşmesi ve fotosentez ürünlerinin yapraktan meyveye taşınması üzerine olumlu etki etmektedir, stres koşullarında bitkiyi dirençli kılar, özellikle bitkide su dengesi için önem taşır, Bitkinin generatif gelişimini teşvik eder, meyve kalite ve verimini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

TECHNOBAX

Tecnobax içeriği ve etki mekanizması ile çok özel bir bakırdır. Yapraktan uygulanabildiği gibi topraktan da uygulanabilir ve içeriğindeki bakır sebebiyle mantari hastalıklara karşı çok güçlü bir koruma sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Cup

Speedfol Cup içerisinde Bakır bulunduran yüksek konsantrasyonlu bir formülasyondur. Tarla bitkileri, meyve ağaçları ve sebzelerde bakır noksanlıklarına karşı kullanılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Özel: 16 - 46 F1

Köy domatesi ile kahverengi domatesin mükemmel birleşimi, yüksek lezzet ve fruktoz içeren yeni domates çeşidimiz.eni domates çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA FERRO

% 6 EDDHA Fe (4.8 ortho, ortho izomeri içeren) kalkerli ve alkali topraklarda dahil olmak üzere tüm toprak tiplerinde kullanılabilen mükemmel bir demir kaynağıdır
ÜRÜNÜ İNCELE

BESUPON 12-40-10

Yüksek derecede çözünürlüğü olan Besupon 12.40.10 harmanlanmış toz yaprak gübresi olup damlamadan da kullanılabilir. Fosforlu NPK gübrelemesi için ideal oranlarda olup şelatları sayesinde fosfor alımı maksimize eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

YUSUFBEY F1

Yüksek verim, kalite ve irilik. Çatlamayan "bal" gibi kavun.
ÜRÜNÜ İNCELE

DUDU

Açık saha yetiştiriciliğine uygun, homojen ve birinci kalite basık meyve.
ÜRÜNÜ İNCELE

BERKA

Örtü altı yetiştiriciliğine uygun, langa tipi hıyar.
ÜRÜNÜ İNCELE

EBG K+

Yüksek miktarda Potasyum içeren, bitkilerde çiçeklenme ve meyve gelişimine katkı sağlayan sıvı gübre.
ÜRÜNÜ İNCELE

EBG AMİNO 7

Yüksek oranda organik madde, organik karbon, organik asit ve aminoasitler ile bitkilerin gelişim döneminde sağlıklı ve güçlü gelişmesini sağlar. Stres durumlarını ortadan kaldırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Cate Zn-P

Yüksek miktarda fosfor içeren, çinko ve potasyum ilaveli yoğun bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Mini: SEDİR F1

Güz ve erken bahar dönemine uygun mini hıyar çeşididir. Kısa boğum aralı küçük yapraklıdır. Kör koltuk özelliği ile işçiliği azaltır, erkenci ve yüksek verimlidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Çeri: 18-578 F1

Tekli hasada uygun, oval çeri domates çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 20-10-20+ME

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hydroponica Calmag

Kalsiyum ve magnezyum bitkinin kolayca alabileceği formda bir aradadır. Kalsiyum bitkinin ve meyvenin dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olurken, magnezyum da yaprakların yeşil kalmasını sağlayarak fotosentez faaliyetinin artmasına yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Impact® T

Impact® T, buğday yaprak hastalıklarından Sarı pas, Külleme ve Septorya'ya karşı kullanılan, koruyucu ve tedavi edici özelliklere sahip çift aktif maddeli bir fungisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXSOLI 11-5-38 (2MGO)+ME

Maxsoli serisi bitkinin çeşitli dönemlerdeki ihtiyaçları göz önüne alınarak beş farklı formulasyonda üretilmiştir, her formulasyon dengeli besin içeriğine sahiptir, Bitki besin maddelerinin temelini oluşturan NPK ve Magnezyum (Mg) yanında çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu arama ile ilgili sonuç bulunamadı.
Filtreleri temizleyip yeniden deneyebilirsin.
Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.
← Geri
8
ÜRÜNÜ GÖR