hortiturkey
Baş Editör

26-29 Nisan 2022 Tarihlerinde İspanya'nın Valencia Şehrinde Yapılacak BioAg World Congress (BAW) Adlı Kongreye Yoğun İlgi

1 Dakikalık Okuma
8 Mart 2022 Salı
Tarım Fuarları
BioAg
Özet
BioAg World Congress (BAW) in yeni alanı, Museu de les Ciències Príncipe Felipe oldu.
0
Paylaş

Daha önce duyurusunu yaptığımız gibi, Biyopestisitler, Biyostimülantlar ve Biyogübreler sektörünün bir araya geleceği, 26-29 Nisan 2022 tarihlerinde İspanya'nın Valencia şehrinde yapılacak olan "BioAg World Congress (BAW)" etkinliğinde 40'tan fazla ülkeden, 200'den fazla firma ve kurumu temsilen 500'den fazla katılımcının yer alması beklenmekteydi.

Tahminlerin ötesinde daha da yoğun ilgi gösterilmesi nedeniyle etkinliğin yapılacağı yer değiştirilmiştir. Yeni yer yine Valencia şehrinde olan çeşitli atölyeler ile etkileşimli sergilerin de yer aldığı, aydınlık ve modern bilim müzesi "Museu de les Ciències Príncipe Felipe" adlı etkinlik alanıdır (Museo Principe Felipe, Ciudad de las Artes y las Ciencias).

Whats App Image 2022 02 22 at 20.58.21 Min

İspanya'nın Valencia kentinde önemli bir ziyaretçi cazibe merkezi olan bu yer, Sanat ve Bilim Şehri Valencia'nın önemli sembolik bir mekanıdır.

İlgili Ürünler

Bu etkinlikle ilgili ayrıntıları aşağıdaki web sitesinden inceleyip, sponsor veya bireysel katılımcı olarak katılabilirsiniz.

BioAg World Congress (BAW)

hortiturkey olarak "Türkiye Medya Partneri" olduğumuz bu etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için firmamız ile veya PBI ve GBAL'in Türkiye İş Geliştirme Ortağı Ümit Ersöz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıntılı bilgi için: Ümit ERSÖZ / PBI and GBAL Türkiye İş Geliştirme Ortağı [email protected]

Tel: +90 5325161507 

Kaynaklar

BioAg World Congress (BAW)