hortiturkey
Baş Editör

AGROEXPO'nun Resmi Hava Yolları Sponsoru Türk Hava Yolları Oldu

1 Dakikalık Okuma
19 Aralık 2022 Pazartesi
Tarım Fuarları
Agro expo THY
Özet
01-05 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan 18. AGROEXPO'nun Resmi Hava Yolları sponsoru Türk Hava Yolları oldu.
0
Paylaş

Türkiye’nin en büyük ve Avrupa’nın dört büyük tarım ve hayvancılık fuarından biri olan AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 1-5 Şubat 2023 tarihleri arasında 18. kez kapılarını açacak.

2022 yılında 90 ülkeden toplam 1049 katılımcı ve 357,912 ziyaretçiyi ağırlayan AGROEXPO’da bu yıl da katılımcılar 337 bin metre karelik Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuar İzmir’de 14 ayrı holde ürünlerini sergileyebilecek.

Resmi Hava Yolları Sponsoru THY

Fuara gelmek isteyen yerli - yabancı tüm ziyaretçi ve katılımcılar AGROEXPO'ya özel promosyon kodu ile uçuşlarında indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

Konu hakkında açıklama yapan Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Irmak Tan; "Türkiye’nin gururu, dünya çapında bir marka olan Türk Hava Yolları ile  sponsorluk anlaşması imzaladığımız için çok mutluyuz. Bu anlaşmalarla AGROEXPO gücüne güç katmaya devam ediyor. Fuarımızı ziyaret etmek isteyen binlerce kişi bu anlaşma sayesinde indirimli bilet alma fırsatından yararlanarak fuarımızı ziyaret edebilecek. AGROEXPO olarak önümüzdeki dönemde de böyle büyük güçleri organizasyonumuza dahil etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

İlgili Ürünler

1 Kopya

A Holü’ne Büyük İlgi

18. AGROEXPO Uluslarası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Tohum, gübre, zirai ilaç, sulama sistemleri, fidan gibi sektörlerin yer alacağı A Holü’ne yerli ve yabancı katılımcıların yoğun ilgisi var. Şu an itibari ile 25 ülkeden stant katılımcısının yerini aldığı A Holü’nde, 90’a yakın ülkeden alım heyeti ve ziyaretçi bekleniyor. Alanının en iyisi yüzlerce firmanın ürünlerini sergileyeceği A Holü şimdiden fuara damga vuracak alanlar arasında gösteriliyor.

Ticari Anlaşmalar Ön Planda

2022 yılında, fuara katılan binlerce yabancı firma temsilcisi ile Türk katılımcı firmalar arasında; Orion Fuarcılık A.Ş. organizasyonu, ve aynı zamanda T.C. Ticaret Bakanlığı himayesinde ve Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile düzenlenen “Alım Heyeti İkili Görüşmeleri’nde” 2 milyar dolarlık iş hacmi gerçekleşti. 2023 yılında koronavirüs salgınının etkisinin azalması sayesinde bu rakamın çok daha yukarılara çekilmesi öngörülüyor.

Kaynaklar

Orion Fuar