Lider Gübre logo
Lider Gübre
Türkiye, Antalya

Bitki Besleme sektörünün, kalite ve hizmet parolasıyla yürüyen firması: Lider Gübre

1 Dakikalık Okuma
27 Şubat 2021 Cumartesi
Şirket Haberleri
Hakan PAKALIN
Özet
Hakan PAKALIN: Lider Gübre olarak kurulduğumuz günden bu yana kalitemizden taviz vermeden, mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ile daima daha iyiyi hedefleyerek hizmet sunmaktayız.
0
Paylaş

Lider Gübreyi Tanıyabilirmiyiz

2007 yılında Lider Grubunun birikimleriyle kurulan Lider Gübre, kimyevi, organik, organomineral ve mikrobiyal gübreler üretmektedir.

Lider Gübre olarak, açıklık, şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkeleri doğrultusunda ürettiğimiz gübreleri yurt içinde ve yurt dışında çiftçilerle buluşturuyoruz.

Amacımız ve hedefimiz, doğru ve inovatif ürünleri kaliteden ödün vermeden, Türkiye ve dünyada bitkisel üretim yapan tüm çiftçilerle buluşturmaktır.

Bu düşünceler ışığında sürekli iyileştirme ve öğrenme vazgeçilmez değer olarak şirket kültürümüz içinde yer almaktadır.

Yerli üretici bir firma olarak aynı zamanda ihracat yapanda bir firmasınız. Biraz bu konudan bahsedebilirmisiniz.

Lider Gübre olarak, her sene yükselen bir ihracat grafiği çizmekteyiz. İhracatımızın şirket gelirlerimiz içindeki payı şuan için %10 olup, kısa vadede bunu %30 seviyelerine çıkartmayı planlıyoruz.

İlgili Ürünler

Şuan için Tunus, Fas, İran, Mısır, Lübnan, Filistin, Azerbaycan, Afganistan gibi ülkelerle çalışmakta olup, Balkan ve Latin Amerika ülkeleri ve özellikle ülkemize her sene milyonlarca dolarlık bitki besleme ürünü satan İspanya ise hedeflediğimiz pazarlar arasında bulunmaktadır.

Lider Gübre olarak, Singapur merkezli bir trader firması ile son aşamasında olduğumuz anlaşma ile, çok yakın bir zamanda Hindistan ve yukarıda hedeflediğimiz pazarların haricinde başka pazarlarada giriş yapacağımızı özellikle belirtmek isterim.

Lider Gübre olarak pandemi sürecini nasıl geçirdiniz?

Tarım sektörü pandemi sürecinden etkilenmeyen sektörlerden biridir. İnsan yaşamının olduğu her yerde tarım her zaman için çok önemli olmuştur ve bu önem daha da artacaktır. Pandemi süreci bunu bize bir kere daha hatırlattı.

Bu dönem içinde şirket olarak çalışma performansımız daha da arttı. Bu artışa paralel olarak üretimimiz ve şirketimizde pozitif yönlü olarak  büyümüştür.

Kaynaklar
Bu içerik için kaynak belirtilmemiş.