Stoller Türkiye logo
Stoller Türkiye
Türkiye, İzmir

Bitkilerdeki Stres

1 Dakikalık Okuma
18 Kasım 2021 Perşembe
Şirket Haberleri
Stoller
Özet
26 Kasım 2021 tarihinde Growtech Fuarı, Agro TV stand ve kanalında Dr. Canan YILMAZ tarafından gerçekleştirilecek olan eğitimde; stres altındaki bitkilerin davranışları detaylı şekilde ele alınacak.
0
Paylaş

Bitkiler sezon boyunca en iyi gelişimi göstermek için optimal çevresel koşullara ihtiyaç duyarlar. Ancak gerçek hayatta aşırı sıcak, soğuk, kuraklık, sel gibi birçok zorlu şart ile karşı karşıya kalırlar.

Bitkilerin bu zorlu şartlar altında kendilerini korunması ve yaşamlarını devam ettirip en yüksek verim ve kalite için devam etmesi gerekir.

Tarımsal alanlarda yaşanan cansız stres koşulları adı verilen bu durumlarda neler olduğunu bitkilerin stres ile karşı karşıya kaldığı zaman neler yaptığını ve onlara nasıl destek olabileceğinizi merak ediyorsanız Stoller Academy tarafından düzenlenen Bitkilerde Stres Eğitimine katılabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Not: 26 Kasım 2021 Saat 11:00 da Growtech 3-I135 numaralı Agro TV standından canlı 'Bitkilerdeki Stres' konulu eğitim Canan Yılmaz tarafından  gerçekleştirilecektir. Agro TV (standı ve TV kanalı) ve  sosyal medya kanallarımızdan eğitimimize katılabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.
Kaynaklar

Stoller Türkiye