hortiturkey
Baş Editör

Biyopestisitler, Biyostimülantlar ve Biyogübreler Sektörü "BioAg World Congress (BAW)" Etkinliğinde Buluşuyor.

1 Dakikalık Okuma
25 Şubat 2022 Cuma
Tarım Fuarları
BioAg World
Özet
26-29 Nisan 2022 tarihlerinde İspanya'nın Valencia şehrinde organize edilecek kongrede, Biyopestisitler, Biyostimülantlar ve Biyogübreler sektörü bir araya gelecek.
0
Paylaş

Biyopestisitler, Biyostimülantlar, Biyogübreler ve Entegre Ürün Yönetimi/Entegre Zararlı Yönetimi, dünya genelindeki çiftçiler için gerekli olan çok önemli araçlardır. Bu ürünler için halen Avrupa ve çevre ülkeleri en büyük pazar olup onu Kuzey Amerika izlemektedir. Bu ürünler için Latin Amerika halen en hızlı büyüyen bölgedir. Asya'nın ise henüz kullanılmayan devasa bir potansiyeli vardır.

Dünya çapında danışmanlık çalışmaları yürüten GBAL (Global BioAg Linkages) firması tarafından düzenlenen "BioAg World Congress (BAW)" adlı etkinlik 'BioAg endüstrisi tarafından ve BioAg endüstrisi için' üretilmiş olup kıtaları birleştirmektedir.

"BioAg World Congress (BAW)" etkinliği bu konuda ürünleri ve çalışmaları olan firmaların yüz yüze görüşme olanakları ile dağıtım ağlarını büyütmesine yardımcı olacak, BioAg konusundaki en son teknolojik gelişmeleri tüm paydaşlara sunmasına olanak tanıyacaktır.

26-29 Nisan 2022 tarihlerinde İspanya'nın Valencia şehrinde yapılacak "BioAg World Congress (BAW)" etkinliğinde 40'tan fazla ülkeden, 200'den fazla firma ve kurumu temsilen 500'den fazla katılımcının yer alması beklenmektedir.

İlgili Ürünler

Ülkemizde bitki besleme sektörünün öncü firmalarından ALTINTAR firmasının da sponsor olarak katılacağı bu etkinlik için bir an önce yerinizi ayırtmanızı öneririz.

Hortiturkey olarak "Türkiye Medya Partneri" olduğumuz bu etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için firmamız ile veya PBI ve GBAL'in Turkiye İş Geliştirme Ortağı Ümit Ersöz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıntılı bilgi için: Ümit ERSÖZ / PBI and GBAL Türkiye İş Geliştirme Ortağı umitersoz@bioaginnovations.com

Tel:+90 532 5161507

https://www.bioagworld.com

Kaynaklar
Bu içerik için kaynak belirtilmemiş.