hortiturkey
Baş Editör

CASSAROSA® ya 2022 Yılın Lezzeti Ödülü

1 Dakikalık Okuma
5 Nisan 2022 Salı
Tohum, Fide, Fidan
domates
Özet
SABOR DEL AÑO tat ve lezzet yarışmasında Yüksel Tohumun CASSAROSA® çeşidi ödüle layık görüldü
0
Paylaş

İspanya’da her yıl yapılan “SABOR DEL AÑO” tat ve lezzet yarışmasında tüketiciler Yüksel Tohum’un, görünüm ve tat açısından rekabette öne çıkan CASSAROSA® çeşidini prestijli Yılın Lezzeti Domates ödülüne layık gördüler. Dilimli şekli ve CASSAROSA® çeşidine kişilik kazandıran inci pembesi rengi ile öne çıkan bu domates, ayrıca iyi asiditesi ve mükemmel dengedeki tatlı ve eşsiz aroması ile öne çıkarak tüketiciye geleneksel domates tadını sunuyor.

Cassarosa 11 Min

Domatesin geleneksel, taze, aromatik lezzetini geri kazanmanın yanında; etli, lezzetli, yerken fark bile edilmeyen ince kabuklu, asit ve şeker oranı dengeli bir tat haline getirmek için yıllarca çalıştıklarını belirten Yüksel Seeds Global Ürün Yönetimi Lideri Fabio Andrés Coullet, tüketicileri domates yemeğe davet eden mükemmel lezzette bir çeşit geliştirmeyi başardıklarını söyledi. Pazarda lezzet yönünden net bir farklılaşma sağladıklarını söyleyen Coullet, bu ödülü hakettiklerini belirtti.

İlgili Ürünler

Sert eti ve mükemmel raf ömrü, CASSAROSA®'yı herhangi bir yemek tarifine dahil etmek için ideal domates haline getiriyor ve her öğünü vurgulamaya ve unutulmaz kılmaya yardımcı olan lezzet ve tazelik sağlıyor.

Kaynaklar

Yüksel Tohum