FMC Turkey logo
FMC Turkey
Türkiye, İstanbul

En İyi Yeni Biyolojik Ürün Ödülü’nün Sahibi Accudo®

1 Dakikalık Okuma
7 Ocak 2021 Perşembe
Şirket Haberleri
Fmc
Özet
FMC'nin bitki besleme ürünleri arasında bulunan Accudo®, Agrow Ödülleri kapsamında En İyi Yeni Biyolojik Ürün kategorisinde ödüle layık görüldü.
0
Paylaş

FMC Corporation, FMC tarafından keşfedilen ve geliştirilen ilk %100 organik biostimülantı Accudo® ile En İyi Yeni Biyolojik Ürün kategorisinde ödüle layık görüldü. Tarım sektöründeki en iyi gelişmeleri onurlandıran uluslararası bir yarışma olan Agrow Ödülleri kapsamında, 12 farklı kategoride bitki koruma endüstrisinin en iyi teknolojik girişimleri ödüllendirilmektedir. Her yıl düzenlenen ve küresel bir ödül töreni olan Agrow Ödülleri’nde dünyanın dört bir yanından gönderilen başvurular titizlikle eleniyor ve seçkin bir jüri tarafından değerlendiriliyor.

İlgili Ürünler

En İyi Yeni Biyolojik Ürün kategorisinin kazananı Accudo®, bitkinin kök gelişimini artıran ve daha iyi kök gelişimiyle güçlü ve sağlıklı gelişen bitkiler vadediyor. Bitkinin stres koşullarına karşı dayanıklılığını artıran, bitkilerin doğal savunma mekanizmalarını aktive eden, bitki ve meyvede daha iyi doku oluşumu sağlayan su ve besin maddelerinin bitki tarafından daha verimli kullanılmasına olanak sunan Accudo®, piyasadaki rakip ürünlere kıyasla üstün verim artışı sağlarken, iki yıllık üstün raf ömrüyle de göz dolduruyor.