FMC Turkey logo
FMC Turkey
Türkiye, İstanbul

FMC Turkey “Her Koşulda Birlikte Güçlüyüz” Diyor

1 Dakikalık Okuma
27 Eylül 2020 Pazar
Şirket Haberleri
FMC Türkiye, Birlikte Güçlüyüz
Özet
Tüm dünyayı etkisine alan COVID-19 sürecinde FMC Türkiye ekibi, “Hem mahsulünüzün sağlığı hem de sizin sağlığınız bizim için önemli." dedi. ve birliktegucluyuz.biz projesini hayata geçirdi.
0
Paylaş

Birlikte Güçlüyüz projesine özel olarak hazırlanan birliktegucluyuz.biz web sitesi aracılığıyla iş ortakları ve üreticilerle iletişim kuruldu. FMC Turkey’in en güçlü bitki koruma ve bitki besleme ürünleriyle ilgili bilgiler, pandemi öncesi gerçekleştirilen Birlikte Güçlüyüz lansman toplantılarından video ve görseller, FMC Turkey’in alanında uzman ziraat mühendislerinden oluşan ekibimiz sayfası ve ziyaretçilerin soru ve önerilerini paylaşabilecekleri bir form bulunan birliktegucluyuz.biz web sitesine ek olarak proje sosyal medya kanallarından da çapraz şekilde yürütüldü.

Türkiye Pazarlama Müdürü Onur Demirel, salgın gündemine bakış açısını ve müşterilerle olan ilişkilerin önemini paylaşarak 3 aylık projeyi başlattı. FMC Turkey’in alanında uzman ziraat mühendisi ekibi tarafından çekilen ve FMC’nin en etkili çözümleri hakkında bilgilendirme sağladıkları video serisine 2 anahtar kelime saklandı. “Sizi Önemsiyoruz

İlgili Ürünler

Videolar önce FMC Turkey’in iş ortaklarıyla WhatsApp üzerinden paylaşıldı. Videonun tamamını izleyip, anahtar kelimeleri doğru bilen iş ortakları pandemi sürecinin en temel ihtiyaçlardan biri olan hijyen kiti kazandı. COVID-19 salgını sırasında hayat kurtarmak için verilen mücadelenin merkezinde sosyal mesafe var.

Bu kapsamda FMC ürünlerini satın almak için bayilere gelen çiftçiler arasındaki mesafeyi korumak için FMC ürünlerine özel etiketler tasarlanarak farkındalık yaratıldı. Daha sonra FMC Turkey sosyal medya kanalları üzerinden paylaşılan bu videolar aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki üreticilere, çiftçilere, potansiyel müşterilere ve potansiyel iş ortaklarına ulaşıldı.

birliktegucluyuz.biz projesi FMC Turkey’in kurum kültürünü, şartlar ne olursa olsun iş ortaklarının ve üreticilerin yanındaki güçlü duruşunu ve FMC'nin ürün portföyünü sunması açısından benzersiz bir fırsat yarattı.

Kaynaklar

www.fmcturkey.com.tr