Geoflow Türkiye, Rus Meyve Bahçeleri Sektöründeki Pazarını Arttırıyor

Geoflow Türkiye, Rus meyve bahçesi pazarındaki payını arttırıyor.

Geoflow Türkiye, Rus meyve bahçesi pazarındaki payını arttırıyor.

Geoflow Türkiye, Rusya ve bölge coğrafyasındaki meyve bahçesi uzmanları ve yatırımcıları ile mevcut olan ilişkilerini geliştirmek ve yeni iş birlikleri sağlamak amacıyla PRO Yabloko 2021 bahçecilik fuarına katıldı.

3 gün süren organizasyonda Geoflow Türkiye kurucusu Ahmet ATTAROĞLU’nun toprak altı damla sulama (SDI) uygulamaları ve sağladığı avantajlar ile ilgili bilgi ve tecrübelerini aktardığı paneller, katılımcılar tarafından ilgi ile izlendi.

Ahmet ATTAROĞLU, PRO Yabloko 2021 fuarı panelinde konuşmasını yaparken

Özellikle yeni teknolojilerin sergilendiği PRO Yabloko 2021 fuarında, Geoflow Türkiye’nin, toprak altı sulama (SDI) projeleri ve bu projelerden elde edilen başarılı deneyimlere ilave olarak edinilen teknik bilgiler, ziyaretçiler ve katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Geoflow Türkiye olarak, meyve yetiştiriciliğinin temel sorunlarını ele almak için ana endüstri katılımcıları ile görüş alışverişi ve ortak yaklaşımlar geliştirme fırsatı bulduğumuz fuarda; yüksek verim, kaliteli mahsul ve üst düzey su tasarrufu sağlayan modern teknolojiler, teknikler ve ekipmanların önemine de vurgu yaptık.

Önerilen Ürünler

No items found.

Önerilen Ürünler

Ürünlere Göz At

Bahçecilik, devlet tarafından aktif olarak desteklenen, tarımın en umut verici ve yüksek teknolojili alt sektörlerinden biridir. Son dönemlerde çiftçilerin ve yatırımcıların ilgisi, meyve bahçesi alanlarını arttırarak, son beş yılda pazarlanabilir meyve ve elma üretimini neredeyse iki katına çıkartmıştır.

Geoflow Türkiye standı
Çiftçilere yerli yüksek kaliteli ekim materyalleri sağlanması yanında modern ve sürdürülebilir tesis kurulmasına yönelik çalışmaların yoğunlaştırılması önemlidir.

Geoflow Türkiye olarak, bizi misafir eden PRO Yabloko’ya ve fuar esnasında güzel ilgilerini gösteren tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi iletiriz.

Instagramda aramıza katıl!

Gün aşırı paylaştığımız içeriklerimizle Instagram’da üreticileri bir araya getirdiğimiz bir topluluk oluşturuyoruz. Sen de katıl!

SİZDEN GELENLER
ÖĞRETİCİ İÇERİKLER
YARIŞMALAR
KATILMAK İSTİYORUM
Kaynaklar

Geoflow

Bu yazıya yorum yap.

Önerilen Ürünler

No items found.

Önerilen Ürünler

No items found.

Önerilen Ürünler

Önerilen Ürünler

Bunu okuyanlar bunları da okudu...

PAYLAŞ
PAYLAŞ