hortiturkey
Baş Editör

Greentech Amsterdam 2020’de Sanal Olarak Organize Edilecek.

1 Dakikalık Okuma
7 Eylül 2020 Pazartesi
Tarım Fuarları
Greentech Amsterdam
Özet
Greentech Amsterdam, sanal ortamda organize edeceği “GreenTechLive&Online” nı Ekim ayında dünya tarım sektörüyle buluşturmaya hazırlanıyor.
0
Paylaş

Corona virüs kaynaklı dünyanın yaşadığı mevcut durum göz önüne alınıp kapsamlı bir çalışma ve diğer seçeneklerin gözden geçirilmesi sonrasında, GreenTech Amsterdam fuarının 15-17 Haziran 2021 tarihine ertelenmesi kararı alındı.

Dünya çapında var olan bu belirsiz duruma karşı, tarım sektörü tüm dünyada ciddi bir büyüme trendi içine girmiş bulunmaktadır. Tarım sektöründe var olan bu büyüme, tarım, bahçecilik ve örtü altı üretime girdi ve teknoloji sağlayan firmaların, mevcut veya yeni pazarlarla temasa geçerek yeni ürün ve teknolojilerini tanıtma ihtiyacını doğurmuştur.

Yaşanılan bu zorlu zamanlarda, tarım sektöründeki üreticiler ile bu sektöre girdi sağlayan firmaları temasa geçirmenin yollarını arayan Amsterdam RAI, 20,21 ve 22 Ekim 2020 tarihleri arasında “GreenTechLive&Online”nı bir ilk olarak sanal ortamda organize etme kararı aldı.

İlgili Ürünler

Dünya çapında var olan tarım, bahçecilik ve örtü altı üretimi yapan ve onlara girdi sağlayan firmalar, bu sanal ortamda yenilik ve bilgilerini birbirleri ile paylaşma fırsatı bulabilecek.

GreenTech, bu yeni sanal organizasyonu için sektörden aldığı desteğe ilave olarak, “GreenTech Live & Online” için Kubo, Priva, Ridder, Certhon, Pylot, Verkade, Peter Dekker, Visser, Signify, Dalsem, Heliospectra, Tungsram, Jiffy, Logitec Plus, Rijk Zwaan ve Meteor gibi sektör firmalarınında sponsorluk desteklerini almış bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve katılım için https://www.greentech.nl/amsterdam/

Kaynaklar
Bu içerik için kaynak belirtilmemiş.