Seminis & De Ruiter logo
Seminis & De Ruiter
Türkiye, Antalya

Konu Sebze ise Çözüm Bayer'de

1 Dakikalık Okuma
7 Mart 2023 Salı
Tohum, Fide, Fidan
Bayer1
Özet
Tohumdan hasada Bayer yanınızda
0
Paylaş

Daha iyi bir yaşam için hepimizin bir rolü olduğuna inanıyoruz. “Daha İyi Bir Yaşam İçin Bilim” misyonumuz ve “Herkes için sağlık, Sıfır Açlık” vizyonumuz doğrultusunda tarımı çözümün bir parçası haline getirerek, doğal kaynakları koruyarak herkes için yeterli gıdanın üretildiği bir dünya için çalışıyoruz.

Artan dünya nüfusu, iklim değişikliği ve gıda güvenliği sorunu; küresel tarım sektörünü yönlendiren zorluklardan yalnızca birkaçı. Tüm bunlar, bugünün ve geleceğin tarımsal üretimini derinden etkiliyor. Üreticilerimizi her zaman odağımızda tutarak tohumdan hasada kadar olan tüm süreçte sürdürülebilir çözümler geliştirmek adına hareket ediyoruz. Zengin ürün portföyümüzle, saha faaliyetlerimiz ve dijital uygulamalarımızla tarımın ve gıdaya erişimin kolaylaşması, dolayısıyla insanların yaşamlarının sürdürülebilir bir şekilde iyileştirilmesine katkıda bulunuyoruz. Bitki koruma ürünlerimiz ile Seminis & De Ruiter markamız altındaki sebze tohumlarımızın güçlerini birleştirerek sürdürülebilir çözümler üretiyor; üreticilerimizin sağlıklı ve yüksek verimli ürünler yetiştirmelerine destek oluyoruz.

İlgili Ürünler

Hedefimiz üreticilerin her an yanında olarak tarımın dönüşümüne liderlik etmek!

Üreticilerimizin daha az girdiyle daha çok üretim yapmalarına yardımcı olacak çözümler sunmak ve tarımı çözümün bir parçası haline getirmek için çalışıyoruz. Hedefimiz, tarımın dönüşümüne liderlik etmek.

Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda 2030 yılına yönelik net hedefler belirledik. 2030’a kadar, düşük ve orta gelirli ülkelerdeki 100 milyon küçük ölçekli çiftçinin; başkalarına gıda temin edebilmesini, gelirlerini artırmaya yetecek kadar gıda üretebilmesini ve tarımsal bilgi, ürün ve hizmetlerle dijital çözümlere erişimi olmasını istiyoruz. Ayrıca, karbon-nötr olmayı; sera gazı emisyonlarını ve bitki korumanın çevresel etkisini yüzde 30 oranında azaltmayı hedefliyoruz. Bu global hedefler çerçevesinde Türkiye’de de çalışmalarımızı şekillendiriyor ve projeler geliştiriyoruz. Binlerce üreticiye ulaşarak yüksek verim ve kazanç elde etmeleri için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Kaynaklar

Bayer