Stoller Türkiye logo
Stoller Türkiye
Türkiye, İzmir

Meyve Ağaçlarında Sezona İyi Bir Başlangıç için; Bud Feed

1 Dakikalık Okuma
1 Mart 2021 Pazartesi
Şirket Haberleri
stoller
Özet
Gelen yoğun talep ve ilgi sebebi ile 19 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşen eğitim 08 Mart 2021 tarihinde Dr. Canan YILMAZ tarafından tekrar sunulacak.
0
Paylaş

2021 yılı Stoller Academy eğitimlerine olan ilgiden ve BUD FEED ile başlayan İlk eğitimdeki katılımcıların soru ve yorumlarından oldukça memnun olduklarını belirten Canan Yılmaz, “sezon hazırlıkları süren tüm bölgelere fayda sunmayı hedefliyoruz, Stoller Academy bizlerin hayat boyu öğrenme ihtiyacını karşılayan bir platform”dedi.

Eğitimde sezona iyi bir başlangıç için yıllardır bir çok meyve üreticisinin güvenle kullandığı BUD FEED, uygulama zamanı yaklaşırken Stoller Akademi eğitimiyle gündeme geliyor. 08 Mart 2021 tarihinde gerçekleşecek olan eğitimde sezon başında meyve ağaçlarının yaşadığı değişimler ve bu sürecin nasıl desteklenmesi gerektiği gibi konulara değinilecek.

İlgili Ürünler

Öncelikle kiraz ve bağ üreticilerinin kullanmaya başladığı ancak zaman içinde görülen olumlu sonuçların da katkıları ile nar, erik, şeftali, nektarin, kayısı gibi yaprağını döken bir çok meyve ağacında da kullanılmaya başlanan BUD FEED, gözlerin beslenmesi, homojen çiçek açması ve meyve tutum aşamasına güçlü giriş yapabilmesi için gerekli desteği sağlamaktadır. İklim şartlarının değiştiği, üretimin giderek zorlaştığı günümüz şartlarında meyve üreticilerine destek sağlayacak bu ürün hakkında bilgi almak isterseniz, siz de eğitime başvuru yaparak katılabilirsiniz.

Kaynaklar
Bu içerik için kaynak belirtilmemiş.