Netafim Yeni Sulama Filtresini Piyasaya Sürdü

Netafim, AlphaDisc filtresini piyasaya sürdü.

Netafim, AlphaDisc filtresini piyasaya sürdü.

Filtreler, sulama sistemlerini, organik kirleticilerin neden olduğu tıkanmalara karşı korurken, yetiştiricilerin mahsullerini daha homojen bir şekilde sulamasına olanak tanıyıp daha iyi üretkenlik, maliyet tasarrufu ve gönül rahatlığı sağlamaktadır.

Netafim, su arıtma ve filtreleme çözümleri konusunda üretici olan Amiad ile birlikte AlphaDisc filtresini geliştirdi.

Netafim’e göre, AlphaDisc; hassas derinlik filtrasyonu, önemli miktarda kir tutma kapasitesi, değişen akış hızında su kalitesi ihtiyacını yönetmedeki benzersiz ölçeklendirmesi ve kolay modüler tasarımı ile en üst düzeydedir.

AlphaDisc, hassas derinlik filtrasyonu, önemli miktarda kiri tutma kapasitesi ve ölçeklenmesi kolay modüler tasarımın kombinasyonu ile sulama sistemi korumasında en üst düzeydedir (resimde bir 'Üçlü' sistem gösterilmektedir). - Fotoğraf: Netafim
AlphaDisc, hassas derinlik filtrasyonu, önemli miktarda kir tutma kapasitesi ve ölçeklenmesi kolay modüler tasarımın kombinasyonu ile sulama sistemi korumasında en üst düzeydedir (resimde bir 'Üçlü' sistem gösterilmektedir). - Fotoğraf: Netafim

Su Kalitesi Bozuluyor

Netafim, tarımda kullanılan suyun %70 kadarının kanallar ve göletlerden gelen yüzey sularından tedarik edildiğini söylüyor. Bu kaynaklardan gelen sular, tıkanma riskini arttıran önemli miktarda yosun ve diğer organik kirleticiler içerebilmektedir. Netafim, ayrıca iklim değişikliği ve artan su kullanımının da, su kalitesini etkileyen diğer etmen olduğunu söylüyor.

Etkili Filtrelemeye, Artan İhtiyaç

Bu nedenlerle üreticiler, tam veya kısmi tıkanmayı önlemek ve uzun vadeli sürdürülebilir performans için sulama sistemlerini koruyan etkili bir filtrelemeye artan ihtiyaç duymaktadır.

AlphaDisc filtre ve takip sistemi, yetiştiricilerin değişen koşullara uyum sağlamasına ve mevcut yüzey suyunun verimli kullanımı yoluyla üretken kalmasına yardımcı olmaktır.

Önerilen Ürünler

Önerilen Ürünler

Ürünlere Göz At

No items found.

Netafim, AlphaDisc'in Avantajları

  • Tıkanma koruması için, yüksek dereceli filtreleme ile geliştirilmiş disk tasarımı
  • Yüksek filtrasyon hacmi, düşük sürtünme kaybı oranları ve bununla birlikte daha yüksek partikül yakalama özelliği, daha az geri yıkama döngüsü'ne sahiptir
  • Modüler tasarım, ihtiyaçlar değiştikçe kolay ölçeklenebilirlik sunar
  • Uygun maliyetli bir sulama sistemidir
  • İyi tasarlanmış, uygun maliyetli dikey kurulum.
Instagramda aramıza katıl!

Gün aşırı paylaştığımız içeriklerimizle Instagram’da üreticileri bir araya getirdiğimiz bir topluluk oluşturuyoruz. Sen de katıl!

SİZDEN GELENLER
ÖĞRETİCİ İÇERİKLER
YARIŞMALAR
KATILMAK İSTİYORUM
Kaynaklar

Bu yazıya yorum yap.

Önerilen Ürünler

Önerilen Ürünler

No items found.

Önerilen Ürünler

Önerilen Ürünler

No items found.

Bunu okuyanlar bunları da okudu...

PAYLAŞ
PAYLAŞ