Stoller Türkiye logo
Stoller Türkiye
Türkiye, İzmir

Stoller Academy Webinarları, 2021'de de Devam Ediyor: BUD FEED

1 Dakikalık Okuma
6 Şubat 2021 Cumartesi
Şirket Haberleri
Stoller
Özet
19 Şubat 2021 tarihinden Dr. Canan YILMAZ tarafından gerçekleştirilecek olan eğitimde; BUD FEED ürününün meyve ağaçlarına olan faydaları ele alınacak.
0
Paylaş

Sezona iyi bir başlangıç için yıllardır bir çok meyve üreticisinin güvenle kullandığı BUD FEED, uygulama zamanı yaklaşırken Stoller Akademi eğitimiyle gündeme geliyor. 19 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan eğitimde sezon başında meyve ağaçlarının yaşadığı değişimler ve bu sürecin nasıl desteklenmesi gerektiği gibi konulara değinilecek.

Öncelikle Kiraz ve bağ üreticilerinin kullanmaya başladığı ancak zaman içinde görülen olumlu sonuçların da katkıları ile nar, erik, şeftali nektarin, kayısı gibi yaprağını döken bir çok meyve ağacında da kullanılmaya başlanan BUD FEED, gözlerin beslenmesi, homojen çiçek açması ve meyve tutum aşamasına güçlü giriş yapabilmesi için gerekli desteği sağlamaktadır. İklim şartlarının değiştiği, üretimin giderek zorlaştığı günümüz şartlarında meyve üreticilerine destek sağlayacak bu ürün hakkında bilgi almak isterseniz, siz de eğitime başvuru yaparak katılabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Kaynaklar

Stoller