Technofert’e Muz Üreticilerinden Tam Not.

En iyi muz için en iyi gübre Technofert.

En iyi muz için en iyi gübre Technofert.

Doktor Tarsa’nın özel gübreler grubunda yer alan Technofert’in muz seralarındaki uygulamalarında başarılı sonuçlar elde edildi.

Doktor Tarsa teknik ekibinin danışmanlığı ile üstün nitelikli Technofert gübrelerini kullanan muz üreticileri, doğru gübre ve gübrelemenin karşılığını alıyor.

Technofert gübrelerinin kullanıldığı muz seralarındaki sonuçları inceleyen Doktor Tarsa Satış Destek Müdür Yardımcısı Alim Çağlayan, erkencilik, hızlı bir gelişim ve kullanılmayan yere göre en az %20 verim artışı sağlandığını; meyve doldurması ve büyütmesinin diğerlerine göre daha hızlı olduğunu ifade etti.

Önerilen Ürünler

No items found.

Önerilen Ürünler

Ürünlere Göz At

Toprağa doğrudan ya da damla sulama ile uygulanabilen Technofert’in, suda tamamen çözünerek bitkilerin makro ve mikro besin ihtiyaçlarını karşıladığını ifade eden Alim Çağlayan; asidik bir gübre olması ve içeriğindeki organik asitler sayesinde bitkinin her döneminde azot (N), fosfor (P) ve potasyum (K) ihtiyacını yüksek oranda karşıladığına da dikkat çekti.

İçerdiği bu özellikler sayesinde Technofert ile muz seralarında iyi bir gelişim, yüksek verim ve kalite elde ettiklerini belirten Alim Çağlayan, Technofert’i kullanan muz üreticilerinden bu sene tam not aldıklarını söyledi.

Instagramda aramıza katıl!

Gün aşırı paylaştığımız içeriklerimizle Instagram’da üreticileri bir araya getirdiğimiz bir topluluk oluşturuyoruz. Sen de katıl!

SİZDEN GELENLER
ÖĞRETİCİ İÇERİKLER
YARIŞMALAR
KATILMAK İSTİYORUM
Kaynaklar

Bu içerik için kaynak belirtilmemiş.

Bu yazıya yorum yap.

Önerilen Ürünler

No items found.

Önerilen Ürünler

No items found.

Önerilen Ürünler

Önerilen Ürünler

Bunu okuyanlar bunları da okudu...

PAYLAŞ
PAYLAŞ