Binlerce Çiftçinin Arasına Katıl!

ÜCRETSİZ ABONE OL

NEDEN?

Bir bitkiyi büyütmek için güneş, toprak, su ve hava bir araya gelir. Bu birliktelik büyümenin özünü oluşturur. Biz de yaptığımız her şeyde bu özü takip ederiz. Çünkü sürdürülebilir bir büyümenin birlik olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

NASIL?

Üreticiler, şirketler, fuarlar ve sektörel liderleri bir araya getirerek, zaman zaman ürettikleri değeri geliştirmelerine; zaman zaman da ürettikleri değeri daha geniş kitlelere dağıtmalarına, yani büyümelerine yardımcı oluyoruz.

NE?

Burası tarım sektöründeki tüm paydaşların, 365 gün boyunca bir arada olduğu ve birbirleriyle etkileşime geçebildikleri, büyüme odaklı çevrimiçi bir topluluk.

Üretimini geliştir

Uzmanlar tarafından yazılan, tarımsal üretimini geliştirecek içerikler her hafta telefonuna ya da bilgisayarına gelsin sen de yaptığın üretimin verimini arttırarak işini büyüt.

Güncel haberleri öğren

Ulusal, Avrupa, Asya ya da Amerika pazarlarından son haberleri ilk sen öğren ve rakiplerinin hep bir adım önünde ol. Böylelikle tarımsal üretiminin geleceğini emin ellere alabilirsin.

Diğer çiftçilerden öğren

Dünyadan ya da etrafından lider çiftçilerin hikayelerini dinleyerek onların tecrübelerinden yararlanabilirsin. Onların hikayelerini düzenli olarak seninle paylaşacağız.

Şirketler ve fuarlardan haberler al

Üretime girdi sağlayan şirketlerin ya da ulusal ve uluslararası fuarların en son haberilerine kolayca ulaş. Böylelikle işin için bir yatırım yapmayı düşündüğünde yeterli bilgiye sahip olacaksın.