Ürettiğin içeriklerle binlerce çiftçiye ulaşabilirsin.

hortiturkey topluluğuna katılarak hem ürettiğin içeriklerle çok geniş kitlelere ulaşabilir hem de içerik üretimini geliştirecek imkanlara sahip olabilirsin.

YAZARLIK İÇİN BAŞVUR

HEDEF KİTLE?

Öncelikle tarımsal üretime dahil olan çiftçi ve ziraat mühendisleri olmak üzere üretimin tüm paydaşlarına sağladığımız içeriklerle işlerini büyütme fırsatı yaratmayı amaçlıyoruz. Sen de bu hedef kitleye ürettiğin içerikle ulaş!

KONULAR?

Örtüaltı tarımın ana bileşenlerinden olan; tohum, fide, bitki besleme, bitki koruma, sera ve ekipmanları ve sulama sistemleri gibi başlıklarlar ve topraksız tarım gibi modern üretim teknikleriyle ilgili içerikler üretebilirsin.

YAZI DİLİ?

Amacımız okuyucularımızın merak ettiği soruları cevaplamak ve onların işlerini büyütmeleri için gereken bilgiye sahip olmalarını sağlamak. Akıcı, samimi ve kolay anlaşılır bir dilde, konulara bütünsel yaklaşmayı tercih ediyoruz.

Geniş kitlelere seslen

Bugüne kadar tarımsal üretime dair ürettiğin içeriklerini yeterli sayıda okuyucuyla buluşturabildin mi? hortiturkey topluluğunun bir parçası olarak yüzbinlerce üreticiye seslenebilirsin.

Dijital içerik üretimini öğren

hortiturkey'de uzmanlarla birlikte dijital içerik üretiminin inceliklerini öğren ve modern içerik üretimini sahip olduğun yetenekler arasına yerleştir. Dijital dünyaya ayak uydurarak rakiplerinin önüne geç.

Yazar profiline sahip ol

hortiturkey'de yazar olduktan sonra bir yazar profiline sahip olacaksın. Bu profili kendi belirlediğin içerikler ile özelleştirebilir ve kendi markanı oluşturmanın ilk adımını atabilirsin!

Raporlarla içeriğini geliştir

Topluluk için ürettiğin her içerik ile ilgili okunma ve etkileşim oranları gibi metrikleri kapsayan raporlar alırsın. Raporlar sayesinde daha iyi içerikler üretebilir ya da varolanları düzenleyip geliştirebilrisin.

Burada yaz ve geniş kitlelere ulaş!

İlgin için teşekkür ederiz! En yakın zamanda dönüş yapacağız.
Ups! Bir hata oluştu. Lütfen düzeltip tekrar dene.