Alboran Tarım

Bitki Besleme
Bursa, Türkiye.
Uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizi harmanlayıp, kendimize özgü vizyonla müşterilerimize hizmet etme gayesiyle yola çıktık.
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Alboran Tarım

28.1.2021 23:26

Alboran Tarım, NPK Üretimiyle İhracat Yolunda

Bitki beslemede ithalatçı konumdan, üretime geçen Alboran Tarım'dan Oğuz DALKILINÇ ile, ürünleri ve hedefleriyle ilgili olarak görüştük.

DEVAMINI OKU

ERGON

STARFOL B/MN/ZN

ORGAN METER

NUTRAPLUS

Genel Bakış

İşimiz, geleceğe bakışımız ve sorumluluklarımız…


Mesleğe başladığımız ilk günkü heyecan, çalışma azmi ve içimizdeki amatör ruhu; uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizle harmanlayıp, kendimize özgü vizyonla müşterilerimize hizmet etme gayesiyle yola çıktık.

Tüm dünyadaki bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek son teknoloji ile üretimlerini gerçekleştiren global iş ortaklarımızın ürettiği ürünlerden özenle seçerek müşterilerimizin hizmetine sunmayı Alboran Tarım'ın öncelikli hedefi olarak belirledik. Adil ve dürüst ticaretin temel prensiplerini Türk töresiyle birleştiren Ahi'lik felsefesinin ilkelerini benimseyen ve attığı her adımı ölçerek büyüyen Alboran Tarım, faaliyet gösterdiği iş kollarında sektörünün en önemli şirketlerinden biri olmayı amaçlamaktadır.

Bize duyduğunuz güven sorumluluklarımızı artırmakta ve bizi daha özenli olmaya teşvik etmektedir.

Değerlerimiz

Geleceğe Bakış

Alboran Tarım; sağlam adımlarla  ilerleyerek Türkiye'nin ve çevre ülkelerin güvenilir ve fonksiyonel gübrelerini tedarik eden, son teknolojiyi çiftçilerin kullanımına sunan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Amacımız

Artan dünya nüfusu ve azalan tarım arazilerine karşılık sağlıklı ürünlerin üretilmesinde ve bunların korunmasındaki en önemli mihenk taşlarından biri olan Bitki besleme ve Gübre konusunda ülkemiz çiftçisine en kaliteli ürünleri sunmak ana hedefimizdir.

Kalite

Doğru ürün doğru kaynakla üretilir, doğru ustanın elinde mükemmele ulaşır. Alboran Tarım olarak tedarikçilerimizi ve onların ürünlerini bu mantıkla tespit ediyor ve çiftçilermizin hizmetine sunuyoruz. İnsan odaklı,  insana hizmet eden yüksek kaliteli ürünlerimizle değer katıyor ; katmadeğeri yüksek ürünlern üretilmesine vesile oluyoruz...

İnternet Sitesi
http://www.alboran.com.tr/tr
Telfon Numarası
+902423354050
Kuruluş Yılı
2011
Faliyet Alanları
Bitki Besleme

LOKASYONLAR

Adres
Yenigöl Mah. Manolya Sk. No: 151/A Muratpaşa/ANTALYA/TÜRKİYE

HABERLER

Alboran Tarım

28.1.2021 23:26

Alboran Tarım, NPK Üretimiyle İhracat Yolunda

Bitki beslemede ithalatçı konumdan, üretime geçen Alboran Tarım'dan Oğuz DALKILINÇ ile, ürünleri ve hedefleriyle ilgili olarak görüştük.

DEVAMINI OKU

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

ERGON

Özel içeriği sayesinde bağlarda boncuklanma olayına engel olur daha homojen daneler ve salkım oluşmasını sağlar. Meyve ağaçlarında meyvelerin homojen bir şekilde büyümesini sağlayarak standart ve meyveler elde etmeye yardımcı olur. Meyvelerdeki şeker oranını ve kuru madde oranını artırır. Kirazda sap kalınlığını artırır. Biber çilek, kabak patlıcan vb bitkilerde homojen meyve oluşumunu destekler standart meyveler elde edilmesini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

STARFOL B/MN/ZN

STAR FOL B/Mn/Zn, içerdiği yüksek orandaki Bor, mangan ve Çinko sayesinde bitkilerde çiçeklenme ve meyve tutumu üzerinde olumlu etkiler yapmaktadır. Kör çiçek oluşumunu engelleyerek verimi artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ORGAN METER

Toprağın kimyasal, fiziksel ve biyolojik özelliklerini etkileyerek bitki gelişimine yardımcı olur. Bitkilerde kök gelişimine ve yeni kılcal kök oluşumuna katkı sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRAPLUS

NUTRAPLUS, damlama sistemlerinden uygulanabilen Amin Azotu, Kalsiyum ve Bor içerikli özel bir üründür. Bitkilerde saçak kök oluşumunu teşvik etmek, soğuk dönemlerde bitki stresini ortadan kaldırmak, topraktaki bitki besin maddelerinin kolay alımını sağlayarak meyve büyütmeyi destekleyici olarak kullanılması tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALBAMINO 24

Aminoasitler, proteinlerin parçası olan basit moleküllerdir ve zincirlerden oluşan karmaşık bir yapıya sahiptir. Tüm aminoasitler, karbon, hidrojen, ve oksijen ihtiva eder. Aminoasit gurupları içersinde bitkiler için en önemlilerinden biri L-serbest aminoasitlerdir. Albamino 24, tamamen bitkisel kaynaklı olması sebebi ile alımı çok hızlı ve kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

MOBOX

M0B0X, Yüksek oranda Bor ve Molibden içeriği sayesinde bitkilerde mükemmel bir polen oluşumu ve meyve tutumu sağlar. Döllenmenin zor gerçekleştiği ve polen üretiminin azaldığı soğuk hava koşullarında bitkilerin polen üretimini teşvik ederek arıların daha rahat çalışmasını sağlar ve bu sayede döllenmeyi arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

BRIXTONE

BRİXTONE; erken olgunlaşma ve renklenmeyi sağlayan; özellikle domateste brix artışını sağlamak için kullanılması şiddetle tavsiye edilen; bor , mangan, çinkonun yanında karışımında bulunan özel materyaller sayesinde çok başarılı sonuçlar sağlayan mucizevi bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

ANO K

ANO K; en önemli özelliği potasyumun elde edildiği ham madde kaynağı olan potasyum karbonat ve potasyum sitrattır. Bu haınmaddeler potasyumun en hızlı alınabilen formudur. Bu sayede topraktan ve yapraktan en hızlı alınabilen potasyum kaynağı olma özelliğini taşımaktadır. ANO K' yı düzenli kullandığımızda ayrıca bir potasyumlu gübre kullanmamıza gerek kalmaz.
ÜRÜNÜ İNCELE

FOS MZM

FOS MZM, düşük pH'sının yanında Azot, Fosfor, Mangan, Magnezyum ve Çinko içerikli özel bir sıvı gübredir. Köklenme ve çiçeklenmeyi teşvik ettiği gibi, meyve ağaçlarında gelecek yılın meyve gözlerini oluşturmak için kullanılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALGOROOT

ALGOROOT, Özel formülasyonlu içeriği sayesinde bitkilerde kılcal kök oluşumunu teşvik ederek bitkilerin tüm gelişim dönemleri boyunca sağlıklı ve güçlü bir kök yapısına sahip olmasını sağlar. Zengin içeriği ve özel formülasyonu en olumsuz şartlarda dahi köklenmeyi etkili şekilde teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

PHOSFOCAL

PH0SF0 CAL, hızlı alınabilen sıvı mineral formda Azot, Fosfor, Kalsiyum ve Magnezyumun bir arada bulunduğu spesifik bir üründür. Sebze ve bağlarda salkım saplarını sıkılaştırarak meyvemin tutunma kabiliyetini artırarak meyve ve çiçek dökümünü engeller. Bitkilerin aşırı boylanmasını yavaşlatarak boğum aralarının kısa kalmasını sağlar. Meyvelerin raf ömrünü uzatır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PROMOTOR

PROMOTOR 306 EU. tamamen bitki artıklarından elde edilmiş, organik madde yönünden zengin, içerdiği yüksek oranda aminoasit ve organik karbon sayesinde bitkiler tarafından kolay ve tamamen alınabilir formda olan organik bir gübredir. Soğuk dönemlerde ve stres şartlarında kolay alınımı sayesinde bitkilerde verim ve meyve kalitesi üzerine olumlu etkileri vardır.
ÜRÜNÜ İNCELE

AZOLFO 650

AZ0LF0 650, Azot formlarını aynı anda içermesi ve etkili kompleks yardımcı maddeler sayesinde toprakta bağlı olan elementlerin çözülerek bitki tarafından alınmasını kolaylaştırır. Bitki gelişim dönemlerine göre farklı amaçlar için kullanılabilir. Topraktaki tuz dengesizliğini gidermede, meyve büyütmede ve meyve renklendirmesinde aktif rol oynar.
ÜRÜNÜ İNCELE

BACTOMIL

Bakır, bitkilerde klorofil oluşumu ve fotosentez olayında gerekli bir elementtir. Azot fıksasyonu ve kalsiyum alımında etkilidir ve bitki bünyesindeki birçok kimyasal reaksiyonlarda katalizör olarak görev yapar. Çiçek ve meyve döneminde dahi kullanılabilen, yakıcılık göstermeyen, özel formülasonlu Glukonic asit şelatlı %6’lık bakır içerir. Glukonic asitin çok nadir bulunan bir formu sayesinde yaklaşık 2 saat gibi kısa bir süre içinde bitki tarafından alınır ve etki gösterir. Sistemik etkiye sahip olup bitki içerisinde taşınır.
ÜRÜNÜ İNCELE

STARFOL ZN

STARFOL ZN, içerdiği yüksek oranda Çinko sayesinde bitkilerin kış soğuklarına dayanımını artırarak özellikle tahıl alanlarında ciddi verim artışı sağlar. Protein sentezini tetikler, çiçeklenmeyi teşvik ederek meyve tutumunu artırır. Sürgün sayısını artırır, bodurlaşmayı ve yaprak dökümünü engeller. Damlama sistemi ve yapraktan uygulamalarda leke yapmadan rahatlıkla kullanılabilir ve karışım tanklarında çökelme yapmaz. Yüksek oranda Fosfor içeren gübrelerle karıştırılmaması tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TECHNOBAX

Tecnobax içeriği ve etki mekanizması ile çok özel bir bakırdır. Yapraktan uygulanabildiği gibi topraktan da uygulanabilir ve içeriğindeki bakır sebebiyle mantari hastalıklara karşı çok güçlü bir koruma sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
Ürün Kataloğunu İnceleyin
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları