Ekosol

Bitki Besleme
Manisa, Türkiye.
Türkiye'nin En Büyük %100 Organik Solucan Gübresi Üretimi Yapan Kuruluşu
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Ekosol

6.10.2020 17:21

Solucan Gübresi Nedir? Hangi Solucan Gübresi Kullanılmalıdır?

Organik ve son derece etkili olan solucan gübresi, profesyonel üreticilerin yanı sıra, ev veya bahçelerinde hobi olarak üretim yapanlar tarafından da tercih edilmektedir.

DEVAMINI OKU

AgraGron AMINAGRO

AgraGron BIOHUMAGRO

Ekosol Sıvı Solucan Gübresi

Ekosol Katı Solucan Gübresi

Genel Bakış

EKOSOL TARIM, 2002 yılında Solucan Gübresi üretimi için Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Kültür Solucanları ile çalışmaya başlamış, 2005 yılında Ekosol Ticari ünvanını alarak Solucan Gübresini Türk Tarımı ile tanıştırmış ve Türkiye de bir ilke imza atarak Solucan Gübresi sektöründe öncü ve lider olmuştur.

EkosolFarm Bahce Hobi GübresiEKOSOL TARIM,  insanı temel alan, toprağa saygılı, çiftçimizin değerini ve ülkemiz için önemini, çiftçimizin beklentilerini bilen, sürdürülebilir yaşama ve geleceğe önem veren  bir anlayışla büyüyerek bu günlere gelmiştir.

EKOSOL TARIM, Manisa Saruhanlı’da 21 dönüm üzerinde 4500 metrekare kapalı alanda, granül formda EkosolFarm %100 Solucan Gübresi (Worm Casting) ve EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi (Liquid Worm Fertilizer) üreten
Türkiye’nin ilk ve en büyük solucan gübresi üreten şirketidir.

EKOSOL TARIM‘ın EkosolFarm markası ile ürettiği Organik %100 Solucan Gübresi®  Avrupa Birliği standart ve kurallarına göre T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca, Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmekte ve CERES Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından denetlenmektedir.

EKOSOL TARIM, aynı zamanda, evlerden ve işyerlerinden atılan organik mutfak atıklarının (yaş sebze ve meyve kabukları, yumurta kabukları vb.) solucanlar yardımıyla yüksek kaliteli Solucan Gübresine dönüşümünü sağlayan, Evsel Organik Atıklar Geri Dönüşüm Ünitesi EkosolFarm KompostBox® üretim ve satışını da gerçekleştirerek, sürdürülebilir yaşam için evlere ve işyerlerine ulaştırdığı bu  geri dönüşüm ünitesi ile bir başka ilke imza atmıştır.

EKOSOL TARIM,   Türkiye de,  işi ve mesleği ile gurur duyacak, yeniliklere açık olacak, Türk Tarımına katkıda bulunmak için kendini geliştirecek bugünün küçük insanları, geleceğin Ziraat mühendisleri için EkosolKids GreenHouse® EkosolKids MiniSera®’yı geliştirerek minik bahçıvanlara, duyarlı okul ve öğretmenlere ulaştırarak bir başka yenilikle duyarlı ve iyi bir geleceğe giden yolda adım adım ilerlemektedir.

Tanıtım Videomuz

İnternet Sitesi
https://www.ekosol.net/
Telfon Numarası
+902366060610
Kuruluş Yılı
Faliyet Alanları
Bitki Besleme

LOKASYONLAR

Adres
Hacırahmanlı Mah. Tarımsal Sanayi Bölgesi No: 17 45810 Saruhanlı / Manisa / Turkey

HABERLER

Ekosol

6.10.2020 17:21

Solucan Gübresi Nedir? Hangi Solucan Gübresi Kullanılmalıdır?

Organik ve son derece etkili olan solucan gübresi, profesyonel üreticilerin yanı sıra, ev veya bahçelerinde hobi olarak üretim yapanlar tarafından da tercih edilmektedir.

DEVAMINI OKU

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

AgraGron AMINAGRO

Yüksek oranda organik madde (humik+fulvik asit) ile birlikte azot içeren bitkisel menşeli amino asit çözeltisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AgraGron BIOHUMAGRO

AgraGron BioHumagro toprağın kalitesini ve verimliliğini (kimyasal, fiziksel ve biyolojik özelliklerini) iyileştiren "toprak düzenleyici-ıslah edici" özel bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ekosol Sıvı Solucan Gübresi

Granül %100 Solucan Gübresinin sıvılaştırma prosesinden geçirilerek üretilen, konsantre Sıvı Solucan Gübresidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Ekosol Katı Solucan Gübresi

Kırmızı Kaliforniya Kültür Solucanlarının dışkılarından elde edilen, EkosolFarm Organik %100 Solucan Gübresi sebze, meyve ve bitkinin verimini, dayanıklılığını, kalitesini arttırırken, doğal aromasını, nefasetini kazandırır, kök ve kök çevresindeki hastalıklara karşı direnç sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

EkosolGarden Bitki Toprağı

Tüm bitkileriniz için güvenle kullanabieceğiniz Torf + Leonardit ve %100 Solucan Gübresi (Worm Castings) ile güçlendirilmiş özel karışım saksı ve bitki toprağı.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Çengelköy Salatalık

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Çengelköy Salatalık tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Fındık Turp

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Fındık Turp tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Kemer Patlıcan

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Kemer Patlıcan tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Köy Domates

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Köy Domates tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Sakız Kabak

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Sakız Kabak tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Tatlı Kıl Biber

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Tatlı Kıl Biber tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Dereotu

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Dereotu tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Fesleğen

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Fesleğen tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Ispanak

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Ispanak tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Kekik

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Kekik tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Kuzukulağı

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Kuzukulağı tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Marul

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Marul tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Maydanoz

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Maydanoz tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Pazı

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Pazı tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Radika

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Radika tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Reyhan

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Reyhan tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Semizotu

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Semizotu tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Roka

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Roka tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Tere

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Tere tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Acı Yediveren Biber Tohumu

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Acı Yediveren Biber tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Yeşil Soğan

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Yeşil Soğan tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
Solucan Gübresi Üretim Eğitimi Seminerleri
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları